Digitaalinen 1080P USB-verkkokamera Android Mini PC -verkkokameralle
Malli: TEVO-VA200
Nimi: Ääni ja video kaikki yhdessä verkkokamerassa
Kuvakenno: 1/2,7 CMOS-kenno (OV2710)
Zoom: kiinteä tarkennus
Liitäntä: Micro USB2.{1}}
Resoluutio: 1920×1080
Sisäänrakennettu 2 Omni-suuntaista mikrofonia
Linssi: 2,2 mm laaja kuvakulma
Tehollinen pikseli: 2,10 megapikseliä
Videon pakkausmuoto: MJPEG, YUV
Vaakakatselukulma: Diagonaali: 124 astetta, Vaaka: 112 astetta, Pysty: 82 astetta
Tukijärjestelmä: Windows:10, 8.1, 8, 7 ja macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7
Yhteensopiva ohjelmisto: Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Siirry kokoukseen jne.
- Nopea toimitus
- Laadunvarmistus
- 24/7 asiakaspalvelu
Tuotteen esittely
Digitaalinen 1080P usb-web-kamera Android-mini PC-verkkokameralle









| Malli | TEVO-VA200 |
| Nimi | Ääni ja video yhdessä web-kamerassa |
| Kuvasensori | 1/2.7 CMOS-kenno (OV2710) |
| Linssi | 2,2 mm laaja kuvakulma |
| Tehokas pikseli | 2,10 megapikseliä |
| Zoomaus | Kiinteä tarkennus |
| Käyttöliittymä | Micro USB2.{1}} |
| Videon pakkausmuoto | MJPEG, YUV |
| Resoluutio | 1920×1080 |
| Vaakasuuntainen katselukulma | Diagonaali: 124 astetta, Vaaka: 112 astetta, Pysty: 82 astetta |
| Minimaalinen valaistus | 350 luksia |
| Virtalähde | USB-virtalähde, 5V, 70mA |
| Mikrofoni | Sisäänrakennettu 2 Omni-suuntaista mikrofonia |
| Kaiutin | Ei |
| MOD | 50 cm |
| Valkotasapaino | Auto |
| FPS | Max 30 fps (MJPG) |
| Kaapelin pituus | 3m |
| Tukijärjestelmä | Windows:10, 8.1, 8, 7 ja macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7 |
| Yhteensopiva ohjelmisto | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Siirry kokoukseen jne. |
| Lisätarvikkeet | USB-kaapeli, käyttöohje |
| Tehon kulutus | 2w |
| Impedanssi | 4Ω |
| Maksimiteho | 85dB |
| Mikrofonin suunta | Monisuuntainen |
| Herkkyys | -33dBFS |
| Mikrofonin taajuus | 20 Hz-20KHz |
| Noutoalue (radiot) | 3m |
| Tuotteen koko | 262 (L) × 85,5 (S) × 110 (K) mm |
| Tuotteen paino | 0.33 g |
Suositut Tagit: digitaalinen 1080p usb-web-kamera android mini-pc-verkkokameralle, Kiina, valmistajat, tukkumyynti, hinta, alhainen hinta, valmistettu Kiinassa












