
20x optinen zoom 4k60fps konferenssissa tai suoratoistokamerassa
Malli: TEVO - VHD1080Pro
Kiinteä tarkennuspannu kallistuskamera
Tyylikäs ja älykäs muotoilu
Plug & Play USB2.0 -yhteys
Kristallinkirkas HD1080p -kuvanlaatu
Tarkka, sileä ja hiljainen PTZ -liike
Esiasetettu: 9 IR -kaukosäätimen kautta (256 Via RS232)
1/2,7 tuuman korkea laatu, 8MP (16: 9) CMOS -anturi
Parempi laatu Full Glass Lins Material138 -asteen leveä näkymä ilman videovääristymistä
- Nopea toimitus
- Laadunvarmistus
- 24/7 asiakaspalvelu
Tuotteen esittely
20x optinen zoom 4k60fps konferenssissa tai suoratoistokamerassa
* Tenveo UV620A Ultra on ammattimainen 4K@60fps PTZ -kamera, jossa on 1/1,8 tuumaa 8,29mp CMOS -anturi, joka kaappaa ultra - terävä UHD -video, jolla on elinvoimaiset värit, parantunut matala - valonkehitys ja leveä dynaaminen alue (WDR).
* Sen 20x -optinen zoom 16x digitaalisella laajennuksella tarjoaa saumattoman kehystysjoustavuuden, kun taas 66,6 asteen laaja näkymä on suuret tilat.
* Al - -käyttöisen humanoidisen seurannan, poe -tuen ja täyden NDI & Dante AV - H -yhteensopivuuden, UV620A Ultra mahdollistaa korkean - laadun, alhaisen - latenssi -IP -videonsiirron verkot ja av -sovellukset.

Multi - käyttöliittymätukiUSB+HDMI+SDI+LAN FULL NDI®HX2: llaja poe - lopullinen yhteyden joustavuus

UV620A Ultra toimittaa ultra - matala latenssi (<500µs), broadcast-quality video over IP using Dante AV-H's standards-based SMPTE ST 2110 technology.
Täydellisen yhteensopivuuden kanssa Dante -ekosysteemissä -, mukaan lukien Dante -ohjain oikealle - aikareititykseen, Dante Domain Manager -yrityksen turvallisen yrityksen käyttöönotolle ja Dante -ohjaaja keskitetylle hallinnalle -, kamera integroituu saumattomasti Professional IP Media Workflows.

TenVeo UV620A Ultra työllistää edistyneitä syvän oppimisen algoritmeja humanoidien havaitsemisella ammattilaisten - luokan seurannan suorituskyvyn toimittamiseksi.
Sen AL -prosessori mahdollistaa tarkkuuden kehyksen automaattisen koostumuksen säätämisen avulla kohteen asennon ja määrän perusteella, kun taas adaptiivinen seuranta varmistaa sujuvan harjoittamisen liikuttavien koehenkilöiden kanssa älykkään nopeuden ennustamalla.
Tämä älykäs seurantaratkaisu, joka sisältää kohtaustietoisuuden automaattisesta tukkeutumisen välttämisestä, ylläpitää jatkuvasti keskittymistä ja optimaalista kehystämistä jopa dynaamisissa, multi - -ympäristöissä.

Tenveo suunnittelee, työkalua, tuottaa ja myydä videoneuvottelutuotteita suoraan.
Tarjoamme OEM & ODM: n asiakkaillemme!
Tuoteparametrit:
| Mallinumero | Tevo - uv620a ultra |
| Kamera | |
| Anturi | 1/1.8'' |
| Tehokkaat pikselit | 8.42MP |
| Videosignaalit | HDMI: 4KP60, 4KP59,94, 4KP50, 4KP30, 4KP25, 4KP29.97, 1080P60, 1080P50, 1080I60, 1080I50, 1080P30, 1080P59.94, 1080i59,94, 1080p29.97, 720p60, 720p59.94; 3G - SDI: 1080P60, 1080P50, 1080P30, 1080P29.97, 1080P59.94, 1080P25; 1080i60, 1080i50, 1080i59,94; 720p60, 720p59,94; |
| Zoomata | 20x optinen zoom |
| Linssi | f =6.25 mm ~ 125 mm |
| Aukko | F1.58 ~ F3.95 |
| Vaakasuora kulma | 59,6 astetta ~ 3,5 astetta |
| Pystysuora kulma | 35,7 astetta ~ 2,0 astetta |
| Diagonaalikulma | 66,6 astetta ~ 4,0 astetta |
| Digitaalinen zoomaus | 16X |
| Videolähtö | USB 2.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Signaali | NTSC/PAL |
| Ohjausrajapinta | RS232, RS485, USB, NET |
| Suljin | 1/30s ~ 1/10000s |
| Valkotasapaino | Auto, sisätiloissa, ulkona, yksi työntö, manuaalinen, var |
| Taustavalon korvaus | Tukea |
| Digitaalinen melun vähentäminen | 3D -digitaalisen melun vähentäminen |
| Baud | 2400/4800/9600/19200/38400/57600/115200 |
| Ohjausprotokolla | Visca, Pelco - d, Pelco - p |
| USB -protokolla | UVC 1.1 ~ 1,5 |
| Minimaalinen valaistus | 0,5 Lux @ (F1.8, AGC ON) |
| Snr | Suurempi tai yhtä suuri kuin 55 dB |
| Vaakasuuntainen kierto | 350 astetta (± 175 astetta) 0,1 astetta /S-100 aste /s |
| Pystysuora kierto | 180 astetta (± 90 astetta) 0,1 astetta /s-80 astetta /s |
| H&V Flip | Tukea |
| Kuvan jäädyttäminen | Tukea |
| Poe | Tukea |
| Esiasetusten lukumäärä | 255 |
| Esiasetettu tarkkuus | 0,1 aste |
| IPC -ominaisuudet (IP -kamera) | |
| Videokoodausmuoto | H.264/H.265/MJPEG |
| Videovirta | Päävirta, alavirta |
| Päävirran tarkkuus | 3840x2160,1920x1080,1280x720 jne. |
| Alivirran tarkkuus | 720x480 320x240 jne. |
| Videon bittinopeus | 32 kbps ~ 20480 kbps |
| Bittinopeustyyppi | Muuttuvan nopeus, kiinteä nopeus |
| Kehysnopeus | 50Hz: 1 fps ~ 50 fps 60Hz: 1 fps ~ 60 fps |
| Äänipuristus | AAC, G711a |
| Äänen bittinopeus | 96 kbps, 128 kbps |
| Verkkoprotokolla | Dante AV - H, NDI|Hx2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP (S), ONVIF, DHCP, GB/T28181, Monilähetys; tuki Full ND |
| Tulo-/lähtörajapinta | |
| HD -lähtö | 1xhdmi 1x3g - SDI: BNC -tyyppi, 800MVP - P, 75Ω, SMPTE 424M -standardin mukaan. |
| Lähiverkko | 1xrj45: 10m/100m/1000m Ethernet -rajapinta |
| Äänirajapinta | 1-Ch: 3,5 mm: n äänirajapinta, rivi sisään 1-Ch: 3,5 mm: n äänirajapinta, linjaa pois |
| USB | 1xusb2.0: tyyppi A |
| Viestintärajapinta | 1xrs232 julkaisussa: 8Pin min din, enimmäisetäisyys: 30m, protokolla: visca/pelco - d/pelco - p 1xRS232 OUT: 8Pin min din, Max Etäisyys: 30m, Protokolla: Visca -verkko Käy vain 1xrs485: 2Pin Phoenix -portti, Max Etäisyys: 1200m, Protokolla: Visca/Pelco - d/Pelco - p |
| Voimalaitos | Jeita -tyyppi (DC 12 V: ssa) |
| Yleinen eritelmä | |
| Virtalähde | DC 12V/2A (Max) |
| Virrankulutus | 24W (Max.) |
| Työlämpötila | 0 astetta ~ 40 astetta |
| Työ | 20% -80% RH |
| Säilyttää lämpötila | -20 astetta 60 asteeseen |
| Myydä kosteus | 20% -90% RH |
| Tuotekoko | 156.1*176.4*175,3mm / 285*217*197mm (ennen / pakkauksen jälkeen) |
| Tuotepaino | 1,51 kg / 2,6 kg (netto / bruttopaino) |
Suositut Tagit: 20x optinen zoom 4k60fps konferenssille tai suoratoistokameralle, Kiinalle, valmistajille, tukkumyynnistä, hinta, alhainen hinta, valmistettu Kiinassa






