Office Equipment Conference System 4K 12x Optical Zoom Optics PTZ -kamera ja 9 metrin äänen poiminta Range Speakerphone
Täydellinen äänivideokonferenssiryhmä keskipitkästä suureen huoneeseen:
HD -videokamera, kaiutinpuhelin ja napa.
Kompakti ja tyylikäs muotoilu sopimaan useimpiin skenaarioihin.
Plug & Play HD Audio antaa kaikkien kokouspöydän ympärillä kuulla ja kuulla selvästi
Korkea DEF -video: HD 1080p -video automaattitarkasta, 12x zoom -objektiivi.
4K -resoluutio varmistaa, että näet kaikki kokoushuoneessa olevat yksityiskohdat.
Yhteensopiva Macin ja PC: n kanssa.
Järjestelmävaatimukset: Windows 7, 8.1 tai 10, Mac OS X 10,7 tai korkeampi.
- Nopea toimitus
- Laadunvarmistus
- 24/7 asiakaspalvelu
Tuotteen esittely
Office Equipment Conference System 12x Optical Zoom Optics PTZ -kamera ja 9 metrin äänen poiminta Range kaiutinpuhelin
1. Täydellinen ääni-/videoneuvotteluryhmä keskisuurille ja suurille huoneille: UHD -videokamera, kaiutinpuhelin ja napa.
14. kompakti ja tyylikäs muotoilu sopimaan useimpiin skenaarioihin.
3. Huippuluokan kaiutinpuhelin, plug & play HD -ääni antaa kaikkien kokouspöydän ympärillä kuulla ja tulla selvästi kuulluksi
4. Helppo ja hyvä videoneuvottelu: Käynnistä videokokoukset plug & play USB -yhteyden kanssa kannettavaan tietokoneeseen ja valitse videoneuvotteluohjelmisto
5. Korkea DEF -video: 4K ja HD 1080p -video automaattisen tarkennuksen kanssa, 12x zoom -objektiivi . 4 k tarkkuus varmistaa, että näet kaikki kokoushuoneen yksityiskohdat.
6. Yhteensopiva Macin ja PC: n kanssa. Järjestelmävaatimukset: Windows 7, 8.1 tai 10, Mac OS X 10,7 tai korkeampi.

Kaikki - - yksi konferenssijärjestelmä
Tenveo kaikki - in - yksi video- ja äänirunkojärjestelmä keskimmäiselle isoihin huoneisiin.
Edullinen nippu sisältää HD 12x zoom ja 4K -kamera, 360 asteen äänen noutopuhelin 9 metrin äänenvalinta - ylöspäin.
HDMI- ja DP -videarajapinnat
HDMI -käyttöliittymällä tämän videokonferenssijärjestelmän 4K 12x zoom PTZ -kamera voisi tuottaa paljon selkeän kuvan ja matalan viiveisen.


Palvelumme:
OEM -valmistus- Luotettavia alkuperäisiä laitteiden valmistuspalveluita.
Sopimusvalmistus- Erikoistuminen Top - -tason audiovisuaalisiin tuotteisiin.
ISO - sertifioitu tehdas- Kansainvälisten laatustandardien noudattaminen.
Matala MOQ (vähimmäistilausmäärä)- Joustava tuotanto tiukasti laadunvalvonnassa.
Kilpailukykyinen irtotavara- kustannukset - Efektiiviset ratkaisut suurille - asteikkojen tuotantoon.
| Mallinumero | Tevo - va512Group - ex |
| PTZ -kameran kuvaanturi | 1/2,8 "Sony CMOS |
Pikseli | 8.29MP |
| Linssi | f =3.9 mm-46.8mm |
| Aukko | F1.6-2.8 |
| Videomuoto | 4K30,1080P-60/50/30/25, 720P-60/50/30/25 |
| Vaakasuora kulma | 70,82 astetta (W) -6,48 astetta (t) |
| Keskittyä | Auto-/manuaalinen |
| Digitaalinen melun vähentäminen | 2D- ja 3D -melun vähentäminen |
| Altistuminen | Auto-/manuaalinen |
| Videon rajapinnat | HDMI, DP |
| Videon pakkausmuoto | H.264, H.265, MJPG, Yuy2 |
| Ohjausprotokolla | Visca/Pelco - d/pelco - p |
| Baud | 9600/4800/38400/2400 |
| Pan/kallistuskierto | >± 175 astetta, -90 astetta -+90 aste |
| Pannunohjausnopeus | 0.1 -80 aste /s |
| Kallistusnopeus | 0,1-60 astetta /s |
| Esiasetusnumero | 255 esiasetukset Pelco - d, 32 esiasetus Pelco - P, 7 esiasetus Visca (10 esiasetusta kauko -ohjaimella) |
| Kaiutinpuhelimen akustinen kaiku peruutus (AEC) | > 65dB |
| Kaiutinpuhelimen vastaus | 135Hz-20Hz |
| Pi | 9 metriä |
| Navan rajapinnat | DP*2; Power -rajapinta*1; USB -tyyppi - c*1 |
| Napa -kaapeli | 3M USB -kaapeli*1, 5m DP -kaapeli*2 |
| Käyttöjärjestelmät | Windows 7 tai korkeampi; Android, Mac OS ™ 10.10 tai korkeampi, Linux (vaaditaan UVC: n tukemiseksi) Zoomin, MS -tiimien, Skypen ja jne. |
| Ulottuvuus (w*h*d) | Kamera: 171.6*192,6*171,6mm; Kaiutinpuhelin: φ 180mm*37,4 mm; Hub: 98*98*20m |
Suositut Tagit: Office Equipment Conference System 4K 12x Optical Zoom Optics PTZ -kamera ja 9 metrin äänen poiminta Range Speakerphone, Kiina, valmistajat, tukkumyynti, hinta, alhainen hinta, valmistettu Kiinassa









