
Alhainen hinta 4K automaattinen seuranta SDI USB IP 20x PTZ -konferenssikamera
Tekniset tiedot:
1. 4 k Automaattinen seuranta 20x optisella zoomilla
14. SDI USB IP 20x PTZ -konferenssikamera
3. Varustettu Sony 1/2,8 "CMOS -anturilla
4. 8.29 megapikselit
5.
- Nopea toimitus
- Laadunvarmistus
- 24/7 asiakaspalvelu
Tuotteen esittely
Alhainen hinta 4K automaattinen seuranta SDI USB IP 20x PTZ -konferenssikamera
Tenveo UVS20A - 4K PTZ -kamera toimittaa Sony 1/2,8 "CMOS -anturin ja 8,29 megapikselien kanssa todellisen 4K -selkeyden, elävällä värillisellä uskollisuudella ja terävyydellä. Selvyyden täydellisyys neuvotteluille, suoraa lähetystä ja luennon sieppausta varten.

Vie tuotanto seuraavalle tasolle älykkäällä automaattisen seurannan avulla.
UVS20A - 4K: n sisäänrakennettu AI-seurantamoottori tunnistaa älykkäästi ihmiskohteet, sopeutuu liikkeeseen ja ylläpitää kehyksiä, varmistaa, että esittelijät pysyvät keskittyneinä ja keskittyen kaikkialla.

UVS20A-4K tukee kattavaa valikoimaa rajapintoja ja suoratoistoprotokollia, mikä tekee integroinnista olemassa oleviin järjestelmiin vaivatonta.
--Video-lähdöt: HDMI, USB 3.0, SDI, RJ45 (tuki Poe+)
-Streaming-protokollat: RTSP, RTMP, SRT, NDI®|HX2
-Ohjausrajapinnat: RS232, RS485, USB (UVC), IP
--Ohjausprotokollat: Visca, pelco-d/p, Onvif, Visca yli IP: n
Olipa suora suoratoisto, etäyhteistyö tai järjestelmän integrointi, Tenveo UVS20A-4K mukautuu ympäristöösi vaivattomasti.

Yhtenä Kiinan johtavista valmistajista ja toimittajista, joka tunnetaan nyt lämpimästi tervetulleeksi tukkumyyntiin Advanced Tenveo 4K -autojen seurantaan SDI USB IP 20x PTZ -konferenssikamera, jolla on alhainen hinta. Edistyneiden laitteiden ja tekniikan avulla voimme vakuuttaa laitteidemme korkealaatuisen ja hyvän suorituskyvyn.
| Mallinumero | TEVO - UVS20A-4K |
| Kuvaanturi | Sony 1/2,8 "CMOS |
| Tehokkaat pikselit | 8.29MP |
| Optinen zoomaus | 20x optinen zoom |
| Linssi | f =4.95 mm ~ 99mm |
| Aukko | F1.7-F3.7 |
| Vaakasuora kulma | 51,9 astetta ~ 3,0 astetta |
| Pystysuora kulma | 39,7 astetta ~ 2,2 astetta |
| Diagonaalikulma | 63,1 astetta -3,7 astetta |
| Videomuoto | 4kp@30/25fps, 2kp@60, 1080p@60/59.94/50/30/29.97/25FPS, 720P@60/59.94/50/30 480p@30fps, 240p@30fps |
| Videokoodausmuoto | H.264, H.265, MJPG, Yuy2 |
| Taustavalon korvaus | Tukea |
| Snr | Suurempi tai yhtä suuri kuin 50 dB |
| Keskittyä | Auto- / manuaalinen |
| Digitaalinen melun vähentäminen | 2D & 3D -melun vähentäminen |
| Altistuminen | Auto- / manuaalinen |
| I / O -käyttöliittymä | |
| Videon rajapinnat | HDMI, USB3.0, RJ45, SDI |
| Videon pakkausmuoto | H.264, H.265, MJPG, Yuy2 |
| Lähiverkko | 10m/100m mukautuva Ethernet -portti; Tukea poe IEEE802.3af |
| Verkkoprotokolla | RTSP, RTMP, Visca yli IP, Onvif, SRT, NDI|Hx2 |
| Ohjausprotokolla | Visca/Pelco - d/Pelco - p; Baud -arvo: 2400/4800/9600/38400 |
| Ohjausrajapinta | RS232 (vain tulo), RS485, USB3.0 (UVC1.1), RJ45 |
| PTZ -parametri | |
| Vaakasuuntainen kierto | 350 astetta (± 175 astetta) 0,1 astetta /S-100 aste /s |
| Pystysuora kierto | 180 astetta (± 90 astetta) 0,1 astetta /s-80 astetta /s |
| Esiasetusnumero | Käyttäjä voi asettaa jopa 255 esiasetusta (10 esiasetusta IR -kaukosäätimellä) |
| Yleinen parametri | |
| Käyttöjärjestelmät | Windows 10, Windows 11 tai korkeampi; Android, Mac OS ™ 10.10 tai korkeampi, Linux (tarvitaan UVC: n tukemiseen). |
| Tulojännite | DC 12V |
| Tulovirta | 2.0A (Max.) |
| Virrankulutus | 24W (Max.) |
| Säilyttää lämpötila | -20 astetta 60 asteeseen |
| Myydä kosteus | 20% -90% RH |
| Työlämpötila | 0 astetta 40 asteeseen |
| Toimiva kosteus | 20% -80% RH |
| Ulottuvuus (w*h*d) | 166*165*170mm/ 285*217*197mm (ennen/ pakkauksen jälkeen) |
| N.W. / G.W. | 1,6 kg/ 2,8 kg (netto/ bruttopaino) |
Suositut Tagit: Alhainen hinta 4K automaattinen seuranta SDI USB IP 20x PTZ -konferenssikamera, Kiina, valmistajat, tukkumyynti, hinta, alhainen hinta, valmistettu Kiinassa





