USB 4K -verkkokamera sisäänrakennetulla mikrofonilla
Malli: TEVO-VA4K
2,2 mm laajakulmaobjektiivi
Kompakti all-in-one-muotoilu
Plug & Play USB-liitäntä
1/2.3 CMOS-kenno (SONY IMX377)
11,10 megapikseliä
Ai Auto Framing 2K-resoluutiolla, seuraa kaiutinta ja tarkenna siihen
4K(3840 x 2880), 2K(2560*1440), 1080P(1920*1080) kuvanlaatu
Sisäänrakennettu 1 Omni-suuntainen mikrofoni ja 1 kaiutin
124 astetta laaja näkökenttä ilman vääristymiä
Yhteensopiva minkä tahansa videoneuvotteluohjelmistosovelluksen ja pilvipalvelun kanssa
- Nopea toimitus
- Laadunvarmistus
- 24/7 asiakaspalvelu
Tuotteen esittely
Tenveo VA4K 11MP 4K-verkkokameraAi Auto Kehystys päällä 2K 124 asteen FOV USB Type-C mikrofonilla ja kaiuttimella Live Broadcast Video Calling Neuvottelu PC Web












Tenveo VA4K on Huddle-huoneisiin ja pieniin kokoustiloihin suunniteltu konferenssikamera. 1/2,3 CMOS-kennolla (SONY IMX377), 2,2 mm:n objektiivilla ja 124 asteen erittäin laajalla näkökentällä VA4K tekee kaikki kokoushuoneessa olevat selkeästi näkyvissä. Optinen 4K UHD -linssi tuo poikkeuksellisen kuvanlaadun, joka parantaa kasvokkain tapahtuvaa yhteistyötä. Integroitu ääni on optimoitu pieniin tiloihin ja tarjoaa poikkeuksellisen äänikokemuksen. Suuntaava Omni-mikrofoni ja kaiutin auttavat varmistamaan, että ääni on yhtä upea kuin miltä ne näyttävätkin. Kompakti all-in-one-rakenne, USB plug and play ja toimii yksinkertaisesti minkä tahansa videoneuvotteluohjelmistosovelluksen ja pilvipalvelujen kanssa.
| Malli | TEVO-VA4k |
| Nimi | Ääni ja video yhdessä web-kamerassa |
| Kuva-anturi | 1/2.3 CMOS-kenno (SONY IMX377) |
| Linssi | 2,2 mm laaja kuvakulma |
| Tehokas pikseli | 11,10 megapikseliä |
| Zoomaa | Kiinteä tarkennus |
| Käyttöliittymä | Micro USB2.{1}} |
| Videon pakkausmuoto | MJPEG, YUV |
| Resoluutio | 4K(3840 x 2880), 2K(2560*1440),1080P(1920*1080) |
| Näkökenttä | Diagonaali: 124 astetta, vaaka: 112 astetta, pystysuora: 82 astetta |
| Minimaalinen valaistus | 350 luksia |
| Virtalähde | USB-virtalähde, 5V, 70mA |
| Mikrofoni | Sisäänrakennettu 2 Omni-suuntaista mikrofonia |
| Kaiutin | Sisäänrakennettu 2 kaiutinta |
| MODI | 50 cm |
| Valkotasapaino | Auto |
| FPS | Max 30 fps (MJPG) |
| Kaapelin pituus | 3m |
| Tukijärjestelmä | Windows:10, 8.1, 8, 7 ja macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7 |
| Yhteensopiva ohjelmisto | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Siirry kokoukseen jne. |
| Tarvikkeet | USB-kaapeli, käyttöohje |
| Virrankulutus | 2w |
| Kaiuttimen taajuus | 20 Hz-20KHz |
| Impedanssi | 4Ω |
| Maksimiteho | 85dB |
| Mikrofonin suunta | Monisuuntainen |
| Herkkyys | -33dBFS |
| Mikrofonin taajuus | 20 Hz-20KHz |
| Noutoalue (radiot) | 3m |
| Tuotteen koko | 262 (L) × 85,5 (S) × 110 (K) mm |
| Tuotteen paino | 0.33 g |
Suositut Tagit: usb 4k web-kamera sisäänrakennetulla mikrofonilla, Kiina, valmistajat, tukkumyynti, hinta, alhainen hinta, valmistettu Kiinassa
Saatat myös pitää
-

20x optisen zoomin ptz 1080i valmistajat
-

Plug and Play kaiutinpuhelin työpöydän videoneuvotte...
-

Automaattitarkennus videoneuvottelukamera
-

TEVO - VHD12U ja TEVO - M3B HDMI USB Camera 12x Zoom...
-

PTZ 20x optinen zoom-videokamera suoratoistoon AI-se...
-

TEVO-VA300B Kaikki yhdessä EPTZ-verkkokamera konfere...





