20x Optinen zoom FHD Live Streaming Camera Poe NDI tuettu
Malli nro:TEVO-VL20N NDI
* 20x optical zoom* FHD 1080P image quality,wide view angle* Sony IMX327 1/2.8" CMOS sensor, 2.07 mega pixel* HDMI USB,RJ45 Video Output(support POE & IP streaming)* Accurate, smooth and silent PTZ Movement (Pan:350 degree ,Tilt: 180 degree )* Support Visca, Pelco-P, and Pelco-D-protokolla* Verkkoprotokolla: NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Monilähetys jne.* Tukipöydälle sijoitus, kattoasennus, seinäkiinnitys ja kolmipyörä (käänteinen asennettava)* tukeva Poe/NDI: CAN Power, Control, Aseta ylös ja Preciee-video.
- Nopea toimitus
- Laadunvarmistus
- 24/7 asiakaspalvelu
Tuotteen esittely
20x optinen zoom ja 61 asteen laaja näkymäkulma
Mahdollistaa helposti keskitason ja suurikokoisten kokoushuoneiden tarpeet. Vaikka zoomatat yksityiskohtia tutkimaan, kuva on silmien näkeminen ilman vääristymiä.

USB HDMI RJ45
Plug & Play HDMI ja USB 3. 0 -portti on saatavana yhteyden muodostamiseksi TV/Monitor, videon pakkausmuoto: H.264, H.265, MJPG, Yuy2, tekee videokonferenssista sujuvamman ja selkeän.

NDI HX -kuljetusprotokolla tuettu
NDI (Network Device Interface) antaa videolaitteille mahdollisuuden jakaa korkealaatuisia, matalaviivaisia video- ja äänivirtoja paikallisen alueen verkon (LAN).

Yleinen yhteensopivuus
Yhteensopiva Zoomin, Skype for Business, Microsoft Lync (Teams), Voovmeeting, Cisco Webex ja muut neuvotteluohjelmistot.

| Mallinumero | TEVO-VL20N |
| Kuvaanturi | Sony IMX 327 1/2,8 "CMOS |
| Tehokkaat pikselit | 2,07MP |
| Videomuoto | 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps, 640*480p@30fps, 320*240p@30fps; yuy2/nv12/h.264/h.265/mjpg) |
| Optinen zoomaus | 20x optinen zoom |
| Linssi | F1.6-3.5 |
| Aukko | f =5. 5-110 mm |
| Diagonaalikulma | 61 astetta (w) -3. 64 astetta (t) |
| Taustavalon korvaus | Tukea |
| Snr | >50 dB |
| Keskittyä | Auto- / manuaalinen |
| Digitaalinen melun vähentäminen | 2D & 3D -melun vähentäminen |
| Altistuminen | Auto- / manuaalinen |
| Videon rajapinnat | HDMI, USB3. 0 C, RJ45 |
| Videon pakkausmuoto | H.264, H.265, MJPG, Yuy2 |
| Lähiverkko | 10m/100m mukautuva Ethernet -portti; Tukea poe IEEE802.3af |
| Verkkoprotokolla | NDI|HX2, RTSP, RTMP, ONVIF, GB28181; Tukea Viscaa IP: n yli |
| Ohjausprotokolla | Visca/Pelco-D/Pelco-P; Baud -arvo: 38400/9600/4800/2400 |
| Ohjausrajapinta | RS232 (vain syöttö), RS485, USB3. 0 c (uvc1.1), rj45 |
| Pan/kallistuskierto | ± 175 astetta -90 aste -+90 aste |
| Pannunohjausnopeus | 0. 1 -80 aste /s |
| Kallistusnopeus | 0. 1 -60 aste /s |
| Esiasetusnumero | Käyttäjä voi asettaa jopa 255 esiasetusta (10 esiasetusta IR -kaukosäätimellä) |
| Käyttöjärjestelmät | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 tai korkeampi, Linux (tarvitaan UVC: n tukemiseen). |
| Tulojännite | DC 12V |
| Tulovirta | 2. 0 a (max.) |
| Virrankulutus | 13W (Max.) |
| Säilyttää lämpötila | -20 aste 60 asteeseen |
| Myydä kosteus | 20% -90% RH |
| Työlämpötila | 0 aste 40 asteeseen |
| Toimiva kosteus | 20% -80% RH |
| Ulottuvuus (w*h*d) | 171.6*192,6*171,6mm/ 260*217*197mm (ennen/ pakkauksen jälkeen) |
| N.W. / G.W. | 1,35 kg/ 2,05 kg (netto/ bruttopaino) |
| Lisävaruste | 1 x kamera; 1 x USB -kaapeli; 1 x teholähde; 1x IR -kaukosäädin; 1 x seinän kiinnitys; 1 x manuaalinen |
| Mfg. Takuu | 3 vuoden vakioosat ja työtakuu |
Suositut Tagit: 20x Optical Zoom FHD Live Streaming Camera Poe NDI tuettu, Kiina, valmistajat, tukkumyynti, hinta, alhainen hinta, valmistettu Kiinassa










