AI Automaattinen seuranta suora suoratoisto PTZ -kamera 1080p@60fps 30x Optical Zoom
Malli: Tevo - VHD630A
16
* 70 asteen leveä näkymäkulma + 30 x Optinen zoom - sopii keskikokoiseen ja suureen huoneeseen
* Poe tuki
* Tarkka, sileä ja hiljainen PTZ -liike (pannu: 350 astetta, kallistus: 180 astetta)
* 2D ja 3D NR parhaan videon laadun saavuttamiseksi erilaisissa valaistusolosuhteissa
* USB/HDM1/SDI/RJ45 -videolähtöt
* Tuenhallintapäätteet, kuten joysticker -näppäimistö (RS232, RS485) ja IR Remote
* Tuki kattoasennus, seinäkiinnitys ja jalustan kiinnitys (käänteinen asennettava)
- Nopea toimitus
- Laadunvarmistus
- 24/7 asiakaspalvelu
Tuotteen esittely

Tenveo päivitetty SDI/LAN/HDMI/USB3.0 AI - seuranta 30x 1080p 60fps PTZ -kameraOn ihanteellinen kirkkopalvelujen, palvontatapahtumien, hallituksen toiminnan, konferenssien, live -konserttien, tuotelan lanseerauksen, studion suoratoiston ja live -lähetysten sieppaamiseen ja suoratoistoon.

Pääominaisuudet:
16
* Smart Auto - seuranta ja automaattinen kehystys
* Edistynyt 2D/3D -kohinan vähentämistekniikka vähentää melua edelleen varmistaen korkean kuvan selkeyden
* Samanaikainen 3G - SDI, HDMI, USB, IP -suoratoistovideo, helposti ammattimainen videotuotanto
* Useita ohjausprotokolla- ja verkkoprotokollaa
* Tuki kattoasennus, seinäkiinnitys ja jalustan kiinnitys (käänteinen asennettava)

Helppo esiasetusasetus
Siirry esiasetettuihin asentoihin (10 esiasetusta IR -kaukosäätimen kautta, 255 PELCO: n kautta, 64 VISCA: n kautta) Sulje - -sekvenssi. Tarjoa RS485- ja RS232 -käyttöliittymä näppäimistön hallintaan.

Yleinen yhteensopivuus
Toimii useimpien videoneuvottelu- ja suoratoisto -ohjelmistojen, kuten Zoom, Skype, Obs, Facebook Live, Webex, Polycom, Microsoft Lync, Cisco ja BlueJeans, kanssa.

Erilainen ohjausmenetelmä
Samanaikainen USB, HDMI, 3G - SDI ja IP/NDI -videolähtöt. RS232/RS485/IR -kaukosäädin useilla ohjaus- ja verkkoprotokollalla.

Useita asennuksia
Tukipöydät, kattoasennus, seinäkiinnitys ja jalustan kiinnitys (käänteinen asennettava).

| Mallinumero | Tevo - VHD630A |
| Anturi | 1/2.8'' |
| Tehokkaat pikselit | 2,07MP |
| Videosignaalit | 1080P60, 1080P59.94, 1080P50, 1080P30, 1080P29.97, 1080P25, 1080I60, 1080I59.94, 1080I50, 720P60, 720P59.94, 720P50 |
| Zoomata | 30x optinen zoom |
| Linssi | f =4.6 mm ~ 138 mm |
| Aukko | F1.8 ~ F3.6 |
| Vaakasuora kulma | 62,3 astetta ~ 2,31 astetta |
| Pystysuora kulma | 36,1 astetta ~ 1,29 astetta |
| Diagonaalikulma | 69,5 astetta ~ 2,63 astetta |
| Digitaalinen zoomaus | 8X |
| Videolähtö | USB 3.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Signaali | NTSC/PAL |
| Ohjausrajapinta | RS232, RS485, USB, NET |
| Suljin | 1/30s ~ 1/10000s |
| Valkotasapaino | Auto, sisätiloissa, ulkona, yksi työntö, manuaalinen, var |
| Taustavalon korvaus | Tukea |
| Digitaalinen melun vähentäminen | 2D & 3D -digitaalisen melun vähentäminen |
| Baud | 2400/4800/9600/19200/38400 |
| Ohjausprotokolla | Visca, Pelco - d, Pelco - p |
| USB -protokolla | UVC 1.1 |
| Minimaalinen valaistus | 0,5 Lux @ (F1.8, AGC ON) |
| Snr | Suurempi tai yhtä suuri kuin 50 dB |
| Vaakasuuntainen kierto | 350 astetta (± 175 astetta) 0,1 astetta /S-100 aste /s |
| Pystysuora kierto | 180 astetta (± 90 astetta) 0,1 astetta /s-80 astetta S |
| H&V Flip | Tukea |
| Kuvan jäädyttäminen | Tukea |
| Poe | Tukea |
| Esiasetuksen määrä | 255 |
| Esiasetettu tarkkuus | 0,1 aste |
| IPC -ominaisuudet | |
| Videokoodausmuoto | H.264/H.265/MJPG |
| Videovirta | Päävirta, alavirta |
| Päävirran tarkkuus | 1920x1080, 1280x720, 1024x576, 940x540 jne. |
| Alivirran tarkkuus | 1280x720, 1024x576, 720x480, 720x408 jne. |
| Videon bittinopeus | 32 kbps ~ 102400 kbps |
| Bittinopeustyyppi | Muuttuvan nopeus, kiinteä nopeus |
| Kehysnopeus | 50Hz: 1 fps ~ 50 fps, 60Hz: 1 fps ~ 60 fps |
| Äänipuristus | AAC |
| Äänen bittinopeus | 96 kbps, 128 kbps, 256 kbps |
| Verkkoprotokolla | SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, MUIHEESTI, ETC. |
| Tulo-/lähtörajapinta | |
| HD -lähtö | 1xhdmi 1x3g - SDI: BNC -tyyppi, 800MVP - P, 75Ω, SMPTE 424M -standardin mukaan. |
| Lähiverkko | 1xrj45: 10m/100 m Ethernet -rajapinta, PoE (802.3af) |
| Äänirajapinta | 1-Ch: 3,5 mm: n äänirajapinta, rivi sisään 1-Ch: 3,5 mm: n äänirajapinta, linjaa pois |
| USB | 1xusb3.0: Tyyppi B Nainen Jack |
| Viestintärajapinta | 1xrs232 julkaisussa: 8Pin min din, enimmäisetäisyys: 30m, protokolla: visca/pelco - d/pelco - p 1xRS232 OUT: 8Pin min din, Max Etäisyys: 30m, Protokolla: Visca -verkko Käy vain 1xrs485: 2Pin Phoenix -portti, Max Etäisyys: 1200m, Protokolla: Visca/Pelco - d/Pelco - p |
| Voimalaitos | Jeita -tyyppi (DC 12 V: ssa) |
| Yleinen eritelmä | |
| Virtalähde | DC 12V/2A |
| Virrankulutus | 12W |
| Tuotekoko | 247,1*152*169,6 mm / 285*217*197mm (ennen / pakkauksen jälkeen) |
| Tuotepaino | 1,37 kg / 2,45 kg (netto / bruttopaino) |
Suositut Tagit: AI Automaattinen seuranta suoratoisto PTZ -kamera 1080p@60fps 30x Optinen zoom, Kiina, valmistajat, tukkumyynti, hinta, alhainen hinta, valmistettu Kiinassa




