Halpa videoneuvotteluratkaisu
USB3.0 -käyttöliittymä
HD1080p 2.38 mega pikseli
118 asteen laajakulma
Pan: 0-355 asteen kallistus: +/- 60 astetta
RS-232, RS-422, RS-485, IR-kaukosäädin
- Nopea toimitus
- Laadunvarmistus
- 24/7 asiakaspalvelu
Tuotteen esittely
USB HD 1080p -videokamera kokoushuoneisiin
3x Optinen zoom -pannun kallistuskamera
Tyylikäs ja älykäs muotoilu
Plug & Play USB3.0 -yhteys
Kristallinkirkas HD1080p -kuvanlaatu
Tarkka, sileä ja hiljainen PTZ -liike
Esiasetus: 10 IR -kaukosäätimen kautta (255 Via RS232)
1/2,8 tuuman korkea laatu, 2,1 MP (16: 9) CMOS -anturi
Parempaa laatua täyden lasin linssimateriaalin kanssa
118 asteen laaja näkökenttä ilman videovääristymistä
Halpa videoneuvotteluratkaisu
Tukea kattoasennus, seinäkiinnitys ja jalustan kiinnitys (käänteinen asennettava)
2D ja 3D NR parhaan videon laadun saavuttamiseksi erilaisissa valaistusolosuhteissa
Tuki Visca, Pelco - P ja Pelco - D -protokolla, RS232/RS485 Kameran ohjaus
Yhteensopiva useimpien videokokousohjelmistojen ja alustan kanssa



Pakkaus ja toimitus
1.Luljetus:
Näytemääräyksiä varten meillä on tuotteita varastossa; samana päivänä toimitus, kun saamme tilauksen;
Ostotilauksia varten lähetämme 3-7 työpäivän kuluessa;
2.pakkaus:
Vaahtopakkaus sisällä; Tavallinen pakkauspakkaus ulkopuolella.

| Anturi | 1/2,8''Sony CMOS |
| Pikseli | 2,38 megapixel |
| Videolähtöpikseli | 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps |
| Zoomata | 3x optinen zoom |
| Linssi | f =2.38-7 mm |
| Aukko | F1.96-3.64 |
| Vaakasuora kulma | 103,69 astetta (W) -42,12 astetta (t) |
| Videolähtö | USB 3.0 |
| Videon tarkkuus | 1080P (1920 *1080) |
| Siginaalinen standardi | NTSC/PAL |
| Esiasetus | 64 |
| Valvontatilanne | RS-232, RS485 |
| Suljin | 1/30S-1/10000, auto |
| Baud | 38400/9600 bps |
| Ohjausprotokolla | Visca, Pelco - d, Pelco - p (RS-232, RS485) |
| USB -protokolla | UVC1.1 |
| Minimaalinen valaistus | 0,1lu |
| Snr | Suurempi tai yhtä suuri kuin 50 dB |
| Videokoodausmuoto | H.264, MJPEG, YUV |
| Vaakasuuntainen kierto | 350 astetta (± 175 astetta) 0,1 astetta /S-100 aste /s |
| Pystysuora kierto | 90 astetta (± 45 astetta) 0,1 astetta /s-80 astetta S |
| Virtalähde | DC 12V/2A |
| Voimakohde | 12W |
Suositut Tagit: Halpa videoneuvotteluratkaisu, Kiina, valmistajat, tukkumyynti, hinta, alhainen hinta, valmistettu Kiinassa












