
Laajakulmakamera USB
4K-resoluutio USB2.{2}} videolähtö
Pan: {{0}} astetta Kallistus :0 astetta ~120 astetta
124 astetta Kiinteä tarkennus laajakulma
RS-232, RS-485, IR-kaukosäädin
1/2,7" HD Color CMOS 8 megapikseliä
Ylivoimaista laatua täyslasilinssimateriaalilla
- Nopea toimitus
- Laadunvarmistus
- 24/7 asiakaspalvelu
Tuotteen esittely
Laajakulmakamera USB TEVO-UHD4K


Tuotekuvaus laajakulmakameran USB:stä:
Kiinteä tarkennus Pan Tilt -kamera
Tyylikäs ja älykäs muotoilu
Plug & Play USB2.{1}} Liitettävyys
Kristallinkirkas HD1080P kuvanlaatu
Tarkka, sileä ja hiljainen PTZ-liike
Esiasetus: 9 infrapunakaukosäätimellä (256 RS232:n kautta)
1/2,7 tuuman korkealaatuinen, 8,29 MP (16:9) CMOS-kenno
Ylivoimaista laatua täyslasilinssimateriaalilla
124 astetta laaja näkökenttä ilman videon vääristymiä
Tuki kattokiinnike, seinäteline ja kolmijalkiinnitys (käänteinen)
2D ja 3D NR takaavat parhaan videolaadun erilaisissa valaistusolosuhteissa
Tukee Visca-, Pelco-P- ja Pelco-D-protokollaa, RS232/RS485-kameraohjausta
Yhteensopiva useimpien johtavien videoneuvotteluohjelmistojen ja -alustojen kanssa



| Malli nro | UHD4K |
| Anturi | 1/2,8" Sony CMOS |
| Tehokkaat pikselit | 8,29 megapikseliä |
| Videosignaalit | 4K@30/25fps, 2K@30/25fps, 1080p@30/25fps |
| Zoomaa | 5x digitaalinen zoom |
| Linssi | f=2.2mm |
| Aukko | F1.8 |
| Vaakakulma | 124 astetta |
| Pystykulma | 71 astetta |
| Diagonaalinen kulma | 116 astetta |
| Videolähtö | USB 2.{1}} |
| LÄHIVERKKO | / |
| Verkkoprotokolla | / |
| Videon koodausmuoto | MJPEG, YUY2 |
| Videon resoluutio | 4K(3840*2160) jne |
| Signaalistandardi | NTSC/PAL |
| Esiasetettu sijainti | Käyttäjä voi määrittää jopa 64 esiasetusta (10 esiasetusta infrapunakaukosäätimellä) |
| Ohjausliittymä | RS-232 (vain tulo), RS-485, USB |
| Suljin | 1/30s-1/10000s, auto |
| Tiedonsiirtonopeus | 38400/9600bps |
| Ohjausprotokolla | VISCA, PELCO-D, PELCO-P(RS-232, RS485) |
| USB-protokolla | UVC1.1 |
| Minimaalinen valaistus | 0.1Lux |
| SNR | Suurempi tai yhtä suuri kuin 50 dB |
| Vaakasuuntainen kierto | 350 astetta (±175 astetta) 0,1 astetta /s-100 astetta /s |
| Pystysuuntainen kierto | 180 astetta (±90 astetta) 0.1 astetta /s-80 astetta s |
| Virtalähde | DC 12V/2A |
| Virrankulutus | 12W |
| Työlämpötila | 0 astetta ~+50 astetta |
| Työskentely Kosteus | 0~95 % RH |
| Tuotteen koko | 212 * 160 * 172 mm / 260 * 217 * 197 mm (ennen / pakkaamisen jälkeen) |
| Tuotteen paino | 1,25 kg / 2,05 kg (netto / bruttopaino) |
Suositut Tagit: laajakulmakamera usb, Kiina, valmistajat, tukkumyynti, hinta, alhainen hinta, valmistettu Kiinassa




