TEVO-V1080 PTZ 1080P Hyvä laatu Hyödyllisiä konferenssin Chat USB Videoneuvottelu Camera
Mar 25, 2017
Tuotenro .: TEVO-V1080
Väri: Hopea
Toimitus: 3 päivää maksun jälkeen
Teholliset pikselit: 2.1 megapikseliä
Sisäänrakennettu Videolähtö: USB 2.0
Kieli: Englanti
Protokolla: Visca, Pelco-D / P
Räätälöidä: Räätälöidyt
Tavaramerkki: PUAS
Erittely: 135 * 145 * 150mm
HS-koodi: 8525
Video: video
OEM: ODM
Sensori: 1 / 2.8" HD Color CMOS
Linssi: Kiinteä tarkennus
OSD: Kyllä
Todistus: Ce, ISO9001
Kunto: Uusi
Sertifiointi: CE, RoHS, ISO, FCC
Kuljetuspakkaus: Neutraali Pakkaus tai räätälöityjä
Alkuperä: Kiina
Tuote-esittely:
TENVEO yhdistää 1080p digitaalisen videoulostulon helppokäyttöiseksi perinteen USB 2 0,0, joka tarjoaa menetelmää markkinoinnin rakentaa taloudellista videoneuvottelu. USB 2 0,0 videoneuvottelu kamera, jossa on 2. 2 megapikselin väri CMOS-kenno, lähtö korkean resoluution kuvanlaatu kuva jotka ulottuvat 1080P / 3 0 ja 720p / 30. Tuki RS232C ja RS422 kaukosäädin (VISCA, PELCO P / D-protokolla) liitäntä, kaikkien kameran asetukset ja pan / tilt / zoom kauko nopea viestintä ohjaustoiminnan, monitoiminen PTZ asetus.
Sovellusalue:
TEVO USB 2 0,0 HD videoneuvottelu kamera tarjoaa ihanteellisen räätälöity ratkaisu kauko videoneuvottelu, etäopetus, telelääketieteen ja Internet viestintää ja niin edelleen, avoimista työtilat yksityiseen toimistotilat ja kokoushuone.
Tuotteen ominaisuudet:
1. hyväksytään 2. 2 MP tehokas pikseliä, 1/2. 8 "Exmor CMOS,
2. videoformaatti: MJPEG 1080P / 30 720P / 30
3. 10 x optinen, 12 x digitaalinen
4. USB 2.0 -liitäntä, plug and play
5. USB 2.0, pääsy PTZ ja zoom
6. Kansainvälisesti uraauurtava erittäin hiljainen moottori teknologiassa tekemällä PTZ käännä hiljaa
7. 128 esiasetukset ja 255 osoite kaskadeja laajennus protokollan
8. kotimaan aloite VISCA ja PELCO P / D-protokollan automaattisesti tunnistukseen, ei tarvitse muuttaa koodia tai valikon
9. Alkuperäinen suunniteltu auto flip teknologia (työpöytä / kattoasennukseen)
Tekniikka parametrit:
| M Odel | TEVO-V1080 |
| Sens o R | 1 / 2,7 "HD väri CMOS |
| tehollista pikseliä | 2. 2 MP |
| Video F ormat | 1080p30, 720P 30 |
| ZOOMAUS | kiinteä tarkennus |
| Iiris | Automaattinen / manuaalinen |
| Kulma F ield V iew | 56 & # 176; (W) |
| fokus | Automaattinen / manuaalinen / Push |
| Min. Il lumination | 0,2 Lux /0.005Lux |
| Valkotasapaino | Automaattinen / manuaalinen |
| S / N-suhde | & # 8805; 50 dB |
| Elektroninen S Hutter | 1-1 / 10000 s |
| Digitaalinen kohinanvaimennus | 2D / 3D |
| Taustavalo C ompensation | On / Off |
| esiasetus | 255 |
| Pan / Tilt Kiertokulma | Pan & # 177; 170 & # 176; , Til -30 & # 176; ~ + 90 & # 176; |
| Pan / Tilt Speed | 0,1-180 & # 176; (Pan), 0,1-120 & # 176; (Tilt) |
| ohjausriviliitin | RS-232C / RS-422 |
| Control Protocol | VISCA, PELCO-P / D |
| Videoulostulo | USB 2.0 |
| käyttölämpötila | -10 & # 186; C ~ + 50 & # 186; C |
| teho | DC12V |
| Virta C onsumption | 12W |
| Paino | 1.6kg |
Mitat:
240 x 95 x 145mm / 330 x 285 x 130 mm (ennen / jälkeen pakkaus)
interface Näytä
Lisätarvikkeet:
DC 12V virtalähde, IR-kaukosäädin, manuaalinen, RS-232C-sarjan ohjauslinjan, 2.0-kaapelin (5 m), Kiinnikkeet ja ruuvit.
Pika-aloitus:
Palvelumme:
1, Kahden vuoden takuu
2, OEM-ja ODM-palvelut (kieli, logo, pakkaukset yms saatavilla)
3, nopea toimitus (3-10 päivän kuluttua maksu vastaanotettu)
4, TT / Paypal hyväksyttävä
TEVNVEO Video Technology Co, Ltd on perustettu vuonna 2002, ammatillisen valmistajan videoneuvottelu kamera, CE, FCC, ISO9001: 2008 sertifiointi. Sitoudumme toimittamaan hi-tech, korkea laatu ja humanisoidut videoneuvottelut ratkaisuja. OEM-ja ODM on käytettävissä.
Don `hestiate yhteyttä minuun mitään tietoa.
Hope tehdä yhteistyötä kanssanne!
Sähköposti: sales02@tenveo.com
Facebook: Xiaoling Ning
Twitter: Kerry Ning
Skype: Kerry Ning
Mitä sovellus: + 8618677780472
Me chat: 18677780472
QQ: 936923808
Trade: cn1520308805nqcx

