Konferenssin mikrofonipuhelin suurelle konferenssille
Malli: tevo - m5bex
* Kytke kaksi kaiutinpuhelinta 3,5 mm: n äänikaapelilla
* Kaksi kaiutinpuhelinta voidaan käyttää myös erikseen
* 8 Professional MICS -ryhmä saavuttaa 360 asteen Omni - Suuntainen äänen nouto, enimmäisäände voi olla enintään 12 m × 15m (39,37 jalkaa × 49,2ft)
* Liikkuva toimisto: Rakennettu - 8000AMH: n ladattava akku jopa 17 tunnin ajan musiikkiaikana
* Advanced DSP -tekniikka, Full Duplex Echon peruutus
* Bluetooth, langaton dongle, USB -yhteys, helppokäyttöinen: Yhdistä sekunnissa kannettavaan tietokoneeseen, älypuhelimeen ja tablet -laitteeseen.
* LED -indikaattorit
- Nopea toimitus
- Laadunvarmistus
- 24/7 asiakaspalvelu
Tuotteen esittely
Tenveo m5bex -ympyrällinen päivänkakkara ketjun konferenssin mikrofonikaiutinpuhelin suurelle konferenssille




| Mallinumero | Tevo - m5b - ex |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Akku | 8000mAh (rakennettu - litiumparistoon); Musiikkiaika (jopa 17 tuntia); Akun käyttöikä (puhelu) jopa 27 tuntiin; Nopein latausaika: 3 tuntia; Lataa säännöllisesti aika ylös: 6 tuntia (tuki PD2.0/3,0 -lataus, enimmäisvoima jopa 18W) |
| Yhteystyyppi | USB/Bluetooth/Wireless/3,5 mm Jack (Daisy - ketjun versiossa on 2x3.5 mm Jack) |
| Yksikaiutinpuhelimen kokoushuoneen koko | 15-30㎡ |
| Pääsihuoneen koko Daisy -ketjukaiutinpuhelimelle | 30-60㎡ |
| Tapaaminen yhden kaiutinpuhelimen kanssa | Enintään 15 osallistujaa |
| Tapaaminen Daisy Chain Speakerphone -puhelimen kanssa | Enintään 20-30 osallistujaa |
| Yhden kaiutinpuhelimen noutoalue | 6 metriä (19,68 jalkaa) |
| Daisy -ketjukaiutinpuhelimen noutoalue | 12 metriä (39,37 jalkaa) |
| Mikrofoni | 4x Analog Piilimikrote -taulukko |
| Mikrofonityyppi | Omni - suunta (360 asteen noutoalue) |
| Mikrofoniherkkyys | -38DB |
| Kaiuttimen tilavuus | 120 dB |
| Snr | 62DB |
| Melun vähentäminen | Kyllä |
| Koko kaksipuolinen ääni | Kyllä |
| AEC | Kyllä |
| Taajuusalue | 100Hz - 20 kHz |
| Puhuja | 5W/120dB |
| Rajapinta | 1 x tyyppi - C, 1 x 3,5 mm päivänkakkaraketjuportti, 1 x 3,5 mm ääniportti |
| Järjestelmävaatimukset | Windows 7/8/10 tai enemmän, macOS 10.7 tai uudempi, Chrome OS V29.01547 tai uudempi |
| Sovellustuki | Ohjelmisto: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft -tiimit, Hangouts, OBS, XSplit jne. |
| Työlämpötila | -10 aste -+50 aste |
| Säilytyslämpötila | -10 aste -+45 aste |
| Säilytys kosteus | 20% - 90% RH (ei-kondensoiva) |
| Toimiva kosteus | 20% - 80% RH (ei-kestämätön) |
| Virtalähde | 5 V /3A tai 9 V /2A |
| 1 yksikkökoko | Ø180mm × 37,4 mm |
| 2 yksikön kokoa | 220 × 208 × 133 mm (pakkauksen jälkeen) |
| 2 yksikköä paino | 2*0,62 kg/1,6 kg (netto/bruttopaino) |
| Pakkausluettelo | 2*Bluetooth -kaiutinpuhelin, 1*USB -kaapeli, 1*3,5 mm päivänkakkaraketjukaapeli, 1*langaton dongle, 1*OTG -sovitin, 1*Käyttöohje |
Suositut Tagit: Konferenssin mikrofonin kaiutinpuhelin suurelle konferenssille










