Langaton Daisy Chain USB-konferenssihuoneen kaiuttimet Videoneuvottelumikrofoni
Malli: TEVO-M2B-CC
10M pickup radioita
Tyyppi-C.3.5mm audioliitäntä
Sisäänrakennettu-8 monisuuntainen mikrofoni
Kaiunvaimennus ja melunvaimennus
Yhteensopiva kaikkien johtavien UC-alustojen kanssa
Täydellinen PC-älypuhelimen tai tabletin liittämiseen
- Nopea toimitus
- Laadunvarmistus
- 24/7 asiakaspalvelu
Tuotteen esittely
SZ Tenveo Video Technology Co., Ltd. tunnetaan yhtenä johtavista valmistajista ja toimittajista Kiinassa, nyt toivotamme sinut lämpimästi tervetulleeksi tukkumyyntiin CE-hyväksyttyihin Wireless Daisy Chain USB-konferenssihuoneen kaiuttimiin videoneuvottelumikrofoneihin edulliseen hintaan tehtaaltamme. Kehittyneiden laitteiden ja teknologian avulla voimme taata laitteidemme korkean laadun ja hyvän suorituskyvyn. Ota meihin yhteyttä saadaksesi hinnaston ja OEM&ODM-palvelun.
Tenveo M2B-CC Wireless Daisy Chain -konferenssikaiutinpuhelin, jossa 360 astetta ja korkealaatuinen kaiutin
-
8 mikrofoniryhmä, 360 asteen äänen poiminta
-
Daisy-Ketjusuunnittelu 20 osallistujalle 30 neliömetristä 60 metriin
-
Kristallinkirkas keskustelu minkä tahansa neuvottelupuhelun aikana
-
VoiceIA melunvaimennus ja kaiunvaimennus
-
Multi-Yhteydet laitteillesi USB-TypeC:n, AUX-audioliitännän ja langattoman yhteyden kautta.
-
Win7/8 tai 10, MacOS x10.9 tai uudempi, Chrome OS, Linux, Android, IOS jne.
Omnisuuntainen Microflex Boundary Mic




| Tuotteen nimi | Bluetooth kaiutinpuhelin |
| Malli nro | M2B-CC |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Akku | 6000 mAH (sisäänrakennettu{1}}litiumparisto); Musiikkiaika (jopa 18 tuntia); Akun kesto (puhelu) jopa 32 tuntia; Nopein latausaika: 2 tuntia; Säännöllinen latausaika: 4 tuntia |
| Yhteystyyppi | USB/Bluetooth/AUX/Langaton |
| Kokoustilan koko | 30-50㎡ |
| Tapaaminen kanssa | 12-20 osallistujaa |
| Kaiutinpuhelinten valikoima | 10 metriä (16,4 jalkaa *2) |
| Mikrofonit | 8* ammattimikrofonit |
| Mikrofonin tyyppi | Omni{0}}suuntainen (360 asteen vastaanottoalue) |
| Mikrofonin herkkyys | -38dB |
| Melunvaimennus | kyllä |
| Full Duplex Audio | Kyllä |
| AEC | Kyllä |
| Taajuusalue | 100Hz - 20kHz |
| Kaiutin | 5W/112dB |
| Käyttöliittymä | 2*C-tyyppiä-, 2*3,5 mm:n ääniportti |
| Järjestelmävaatimukset | Windows 7/8/10 tai uudempi, MacOS 10.7 tai uudempi, Chrome OS V29.01547 tai uudempi |
| Sovellustuki | Ohjelmisto: Zoom, Mirosoft Teams, Facetime, Hangouts, OBS, Xsplit jne. |
| Käyttölämpötila | 0 astetta ~ 45 astetta |
| Varastointilämpötila | -10 astetta ~+45 astetta |
| Toimiva kosteus | 20 % ~ 85 % RH (ei--kondensoiva) |
| Virtalähde | 5V/3A tai 9V/2A |
| Mitat (ennen/jälkeen pakettia) | 125*125*30mm/226*183*95mm |
| Netto/bruttopaino | 0,68 kg / 0,98 kg |
Suositut Tagit: Langaton Daisy Chain USB-konferenssihuoneen kaiuttimet Videoneuvottelumikrofoni, Kiina, valmistajat, tukkumyynti, hinta, alhainen hinta, valmistettu Kiinassa










