Konferenssin mikrofoniratkaisut ylivoimainen ääni kokouksellesi
Malli nroTevo - m5bpro
6m 360 astetta noutoradioita
USB/Bluetooth/langaton yhteys
Rakennettu - korkealla - Fidelity All - osoittaminen Tarjoa 360 asteen äänen nouto yli 6M
Kaiku peruutus ja melun vähentäminen
Yhteensopiva kaikkien johtavien UC -alustan kanssa
Täydellinen tietokoneeseen, älypuhelimeen tai tablet -laitteeseen
- Nopea toimitus
- Laadunvarmistus
- 24/7 asiakaspalvelu
Tuotteen esittely
Tenveo Magicall M5BPro on nykyaikaisia kokouksia varten rakennettu premium -langaton konferenssipuhelin.
Siinä on USB-, Bluetooth 5.0 ja langattomat dongle-yhteydet, 8 - mikrofoniryhmä ja 5W erittäin selkeä kaiutin 360 asteen äänen noutolle 6 metriin.

8000 mAh: n akun, melun vähentämisen ja täyden duplex -tekniikan avulla keskustelut pysyvät luonnollisina, selkeinä ja keskeytymättömänä. Intuitiiviset LED -indikaattorit ja yleinen yhteensopivuus tekevät M5BPro: sta täydellisen valinnan yrityskokouksiin, etätyöhön ja hybridi -neuvotteluihin.

PC -mikrofonin kaiutinliiketoimintakonferenssi USB -kaiutinpuhelin skype for Skype

Yksinkertaiset pääominaisuudet:
6m 360 astetta noutoradioita
USB PC: lle, Bluetooth matkapuhelimeen ja tyynyyn, langaton tietokoneeseen
Rakennettu - korkealla - uskollisuus kaikki - osoittavat tarjoa 360 asteen äänikorkeus yli 6 m
Kaiku peruutus ja melun vähentäminen
Yhteensopiva kaikkien johtavien UC -alustan kanssa
Täydellinen tietokoneeseen, älypuhelimeen tai tablet -laitteeseen
Ota yhteyttä:
SZ Tenveo Video Technology Co, .LTD
Lisää: B-8. kerros, Fukang Keji Mansion, Yousong Road, Fukang Community, Longhua Dist., Shenzhen, Kiina
Sähköposti: Sales09@tenveo.com
TEL/WECHAT: +86 135 5233 5495
Whatsapp: +86 134 7469 0572
Skype: Live: 956467630_1
Verkkosivusto:www.tenveo - video - Conference.com
| Tevo - m5b pro | |
| Esineen nimi | USB / Bluetooth -kaiutinpuhelin (Cascade on valinnainen) |
| Mallinumero | M5B Pro |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Akku | 8000mAh (rakennettu - litiumparistoon); Musiikkiaika (enintään 18 tuntia); Nopein latausaika: 3,5 tuntia; Lataa säännöllisesti aikaa ylöspäin: 7 tuntia (tuki PD2.0/3,0 -lataus, enimmäisvoima jopa 18W) |
| Yhteystyyppi | USB/Bluetooth/langaton |
| Yksikaiutinpuhelimen kokoushuoneen koko | 15-30㎡ |
| Tapaaminen yhden kaiutinpuhelimen kanssa | Enintään 15 osallistujaa |
| Pikavalikoima | 6 metriä |
| Mikrofoni | 8x analoginen piikimikrovi |
| Mikrofonityyppi | Omni - suunta (360 asteen noutoalue) |
| Mikrofoniherkkyys | -38DB |
| Kaiuttimen tilavuus | 120 dB |
| Snr | 62DB |
| Melun vähentäminen | Kyllä |
| Koko kaksipuolinen ääni | Kyllä |
| AEC | Kyllä |
| Taajuusalue | 100Hz - 20 kHz |
| Puhuja | 5W/120dB |
| Rajapinta | 1 x tyyppi - c, |
| Järjestelmävaatimukset | Windows 7/8/10 tai enemmän, macOS 10.7 tai uudempi, Chrome OS V29.01547 tai uudempi |
| Sovellustuki | Ohjelmisto: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft -tiimit, Hangouts, OBS, XSplit jne. |
| Työlämpötila | 0 astetta -+45 aste |
| Säilytyslämpötila | -10 aste -+45 aste |
| Säilytys kosteus | 20% - 90% RH (ei-kondensoiva) |
| Toimiva kosteus | 20% - 80% RH (ei-kestämätön) |
| Virtalähde | 5 V /3A tai 9 V /2A |
| Tuotekoko | 180mm*180mm*35,4 mm/220*108*83mm (ennen/pakkauksen jälkeen) |
| Tuotepaino | 0,61 kg /0,95 kg (netto / bruttopaino) |
Suositut Tagit: Konferenssin mikrofoniratkaisut Yläinen ääni kokouksellesi, Kiina, valmistajat, tukkumyynti, hinta, alhainen hinta, valmistettu Kiinassa














