
TEVO-A6T handsfree kaksisuuntainen kaiutinpuhelin 2 mac neuvotteluhuoneen pöytään
Malli: TEVO-NA200EX
10M radiot ketjullinen kaiutinpuhelin
USB-liitäntä
98 dB kaiutin
8 mikrofonia, 2 kaiutinta
Mukautuva kaiunvaimennus
Mukautuva ihmisen äänen seuranta
Erittäin herkkä monisuuntainen mikrofoni
- Nopea toimitus
- Laadunvarmistus
- 24/7 asiakaspalvelu
Tuotteen esittely
Ammattimainen kaiutinpuhelin 360 astetta Voice Pick-up USB mikrofoni 10M TEVO-NA200EX

Daisy Chain/Use Alone Ihanteellinen kokoustilaan – TEVO-NA200EX-kaiutinpuhelimessa on ketjutustoiminnot, 1 peräkkäinen konferenssikaiutin laajentaa huomattavasti tehokasta kokoustilaasi ja tarjoaa erinomaisen äänen yhteistyökonferenssiin. Se on uusi päivitys, joka perustuu M2:een ja ottaa huomioon asiakkaidemme tarpeet. Parasta on, että et voi viedä NA200 plus NA200S:ää vain suurempaan kokoukseen, jolloin useampi osallistuja osallistuu neuvottelupuheluun, vaan käyttää sitä yksinään kahdessa pienessä huoneessa kahtena M2-kaiuttimena.
Ai Voice Algorithm & Auto-Adjusting Pickup Tech – skype-kaiutinpuhelin käyttää tekoälypohjaista VoiceIA-algoritmia eliminoidakseen melun ympäristön dynamiikan mukaisesti, vaimentaakseen tehokkaasti kaiun, jotta se suodattaa ympäristön melua avoimissa ympäristöissä ja takaa upean mukaansatempaavan äänen. Samaan aikaan NA200EX-kaiuttimessa on erittäin herkkä digitaalinen mikrofoniryhmä, joka tunnistaa äänilähteen etäisyyden ja säätää äänenvoimakkuutta automaattisesti äänenvoimakkuuden tasapainon saavuttamiseksi.
Full-Duplex Audio ja 360 asteen mikrofonit Array NA200EX -kaiutinpuhelin tukee kaksoispuhetta. Auta sinua pitämään monen osapuolen konferenssi missä tahansa ilman huolta siitä, että etäisyys estää yhtenäisen viestinnän liikekumppaneiden kanssa onnistuneen puhelun saamiseksi. NA200EX-kaiutinpuhelin, joka on varustettu kahdeksalla erittäin herkällä MEMS-digitaalisella monisuuntaisella mikrofonilla varmistaakseen, että kaikki kuullaan telekonferenssin aikana. Tämä eroaa perinteisestä yksimikrofonisuunnittelusta ja tarjoaa todellisen 360 asteen poiminnan.
Korkea yhteensopivuus ja useat liitännät Kannettava NA200EX-kaiutinpuhelin on yhteensopiva useiden laitteiden, ohjelmistojen/sovellusten kanssa. Riippumatta siitä, käytätkö Windows7/8/10-, Mac OS-, Android- tai IOS-käyttöjärjestelmää, neuvottelukaiutin voidaan liittää helposti. NA200EX-kaiutinpuhelin tukee myös yleisesti käytettyjä ohjelmistopuhelimia, kuten Zoom, Skype for business, WebEx, Google Hangout jne.
Led-ilmaisimen muotoilu ja kannettava koko kotelolla Säteenmuodostustekniikan ansiosta NA200EX tunnistaa tarkasti puhuvien ihmisten sijainnin ja ilmaisee ääniä eri kulmista LED-valoilla. Lisäksi rengasvalo kertoo selkeästi NA200-sarjan äänenvoimakkuuden, tehon ja yhteyden tilan. NA200EX-konferenssikaiutinpuhelimen mukana tulee liikemiesten evection-suojakotelo, joka on helppo kuljettaa mukana! Tuo vain NA200EX-kaiutinpuhelin toimistoon/kotiin tai matkoille!

Ammattimainen langaton kaiutinpuhelin 360 astetta Voice Pick-up USB-mikrofonin hinta ja tekniset tiedot alla:


Voi ketjuttaa 1 kpl laajennuskaiutinpuhelimia (RJ45-kaapelilla) ja laajentaa vastaanottoetäisyyttä jopa 10 metriin.
Laajennuskaiutinpuhelin on lisävaruste.

1.Toimitus:
Esimerkkitilauksia varten meillä on tuotteita varastossa; toimitus samana päivänä, kun saamme tilauksen;
Toimitamme ostotilauksen 3-7 työpäivän kuluessa.
2. Pakkaus:
Vaahto pakkaus sisällä; tavallinen kartonkipakkaus ulkopuolella.

Yrityksen tiedot

Ota yhteyttä, jos olet kiinnostunut ammattikaiutinpuhelimesta 360 astetta Voice Pick-up USB mikrofoni Hinta 10M
TEVO-NA200EX:n tekniset tiedotäänikonferenssijärjestelmä:
| Malli | TEVO-NA200EX |
| Kokoushuone | 5 m (16,4 jalkaa) plus |
| Noutoalue | 5 plus 5 metriä |
| Mikrofonin taajuusvaste | 100 Hz-22KHz |
| Sisäänrakennettu mikrofoni | 4 |
| Bluetooth | Ei |
| Max teho | 85dB |
| Kaiuttimen taajuusvaste: | 100 Hz-22KHz |
| Full duplex | √ |
| Äänen vaimennus | √ |
| Automaattinen vahvistuksen säätö | √ |
| Virtalähde: | AC100-240V, 50-60Hz, 12W |
| Työskentelylämpötila | 0 astetta -50 astetta (toimintatila) |
| Kosteus | 20 prosenttia -85 prosenttia |
| Käyttöjärjestelmän tuki | Windows / Android / iOS / Linux |
| Lisätarvikkeet | 1x konferenssikaiutinpuhelin ; 1x takuukortti |
| Käyttöliittymä | 1x tyypin B liitäntä; 1x RJ45-verkkoliitäntä; 1x Line in/Line Out -liitäntä |
| Virtalähde | Virta USB:stä (5v/500mA), sisäänrakennettu 5200mAH litiumakku; |
Suositut Tagit: TEVO-A6T handsfree kaksisuuntainen kaiutinpuhelin 2 mac neuvotteluhuoneen pöytään, Kiina, valmistajat, tukkumyynti, hinta, alhainen hinta, valmistettu Kiinassa






