4K 12x Optinen zoom USB3.0 PTZ -konferenssin videokameralla
Tuote nro:TEVO {{1 }vl12u
Pääominaisuus
USB3.0, HDMI, tyyppi - C, Ethernet PTZ -kamera, jossa on 12x optinen zoom
8,29mp, 16: 9
78,58 asteen laajakulma
Videoformaatti YuY2/NV12/H.264/H.265/MJPG
Videon pakkausmuoto H.264, H.265, MJPG, Yuy2, NV12
Verkkoprotokolla RTSP, RTMP, ONVIF, GB28181; Tukea Viscaa IP: n yli
Tue Visca/Pelco - d/Pelco - p; Baud -arvo: 9600/4800/38400/2400
RS232 (tulo ja lähtö), RS485, tyyppi - C (UVC1.1)
Yhteensopiva minkä tahansa videoneuvotteluohjelmistosovelluksen ja pilvipalvelujen kanssa
- Nopea toimitus
- Laadunvarmistus
- 24/7 asiakaspalvelu
Tuotteen esittely
USB3.0 PTZ -konferenssikamera video 12x zoom 4K PTZ -kamera AI Automaattisen seurannan kanssa
- Käytä Sony IMX 415 1/2,8 "CMOS ja Tamron -objektiivi tarjoaa leveän 78,58 -asteen FOV: n ja tue 12x optisen zoomin + 18 x digitaalinen zoom. Korkea SNR CMOS -anturin ja 2D & 3D -digitaalisen melun vähentäminen tukee 0,5 Lux -matalan valon hyvin.
- PTZ -kamerana tukee PAN/TILT -kiertoa (± 175 astetta, - 90 astetta -+90 aste) .itissä on useita hallintatapoja, kuten mukana oleva IR -kauko -ohjain, Visca/Pelco - d/pelco - p; RS232 (tulo ja lähtö), RS485, tyyppi-C (UVC1.1).
On Full HD -professionalista suoratoistokamera- ja videokonferenssikamera, se voi samanaikaisesti tulostaa Max 3840*2160p@30fps -videon USB3.0: sta, HDMI: stä (4kp@30/25fps, HDMI ja IP -suoratoisto (H.264, H.265, MJPG, Yuy2, NV12). RTMP, ONVIF, GB28181; TUKI VISCA IP: tä ja muita tekniikoita, kyky tukea edistyneitä ominaisuuksia live -suoratoistoon.






Tevo - vl12u - ai usb3.0 / hdmi / ip ptz -kamera
| Esineen nimi | USB3.0 /HDMI PTZ -kamera 12x zoomilla |
| Mallinumero | Tevo - vl12u - ai |
| Kuvaanturi | Sony IMX 415 1/2,8 "CMOS |
| Tehokkaat pikselit | 8,29mp, 16: 9 |
| Linssi | f =3.9-46.8 mm |
| Aukko | F1.6 ~ F9.6 |
| Videomuoto | HDMI (4kp@30/25fps, 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps) |
| USB3.0 (3840*2160p@30fps, 2560*1440p@30fps, 1920*1080p@30fps, 1280*720p@30fps, 640*480p@30fps, 320*240p@30fps | |
| Yuy2/nv12/h.264/h.265/mjpg) | |
| Optinen zoomaus | 12x zoom |
| Vaakasuora kulma | 70,82 astetta (W) -6,48 astetta (t) |
| Pystysuuntainen kulma | 47,72 astetta (W) -73,66 astetta (T) |
| Diagonaalikulma | 78,58 astetta (W) -7,42 astetta (t) |
| Taustavalon korvaus | Tukea |
| I / O -käyttöliittymä | |
| Videon rajapinnat | HDMI, tyyppi - c, Ethernet |
| Videon pakkausmuoto | H.264, H.265, MJPG, Yuy2, NV12 |
| Lähiverkko | 10m/100m Adaptive Ethernet -portti, tuki Poe IEEE802.3af |
| Verkkoprotokolla | RTSP, RTMP, Onvif, GB28181; Tukea Viscaa IP: n yli |
| Ohjausprotokolla | Visca/Pelco - d/Pelco - p; Baud -arvo: 9600/4800/38400/2400 |
| Ohjausrajapinta | RS232 (tulo ja lähtö), RS485, tyyppi - C (UVC1.1) |
| PTZ -parametri | |
| Pan/kallistuskierto | ± 175 astetta, -90 astetta -+90 aste |
| Pannunohjausnopeus | 0.1 -80 aste /s |
| Kallistusnopeus | 0,1-60 astetta /s |
| Esiasetusnumero | 255 esiasetukset Pelco - d, 32 esiasetus Pelco - P, 7 esiasetus Visca (10 esiasetusta kauko -ohjaimella) |
| Yleinen parametri | |
| Käyttöjärjestelmät | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 tai korkeampi, Linux (vaatii UVC: n tukemista). |
| Tulojännite | DC 12V |
| Tulovirta | 1.0a (maks.) |
| Virrankulutus | 13W (Max.) |
| Säilyttää lämpötila | -10 aste -+60 aste |
| Myydä kosteus | 20%-90% |
| Työlämpötila | -10 aste -+50 aste |
| Toimiva kosteus | 20%-80% |
| Ulottuvuus (w*h*d) | 171.6*192,6*171,6mm / 260*217*197mm (ennen / pakkauksen jälkeen) |
| N.W. / G.W | 1,43 kg/2,096 kg |
| Lisävaruste | 1xcamera; 1xUSB -kaapeli; 1xPower -sovitin; 1xWall -kiinnitys; 1xmanuaalinen |
| Mfg. Takuu | 3 vuotta osia ja työvoimaa |
Suositut Tagit: 4K 12x Optinen zoom USB3.0 PTZ -konferenssikamera, Kiina, valmistajat, tukkumyynti, hinta, alhainen hinta, valmistettu Kiinassa













