Toimistolaitteiden konferenssijärjestelmä 12x optinen zoom PTZ-kamera kaikki yhdessä
*. UHD-videokamera, keskitin ja kaiutinpuhelin 9 metrin säteellä
*. HD 1080p -video automaattitarkennuksella, 12x zoom-objektiivi. 4K-resoluutio
*. Aloita videokokoukset plug & play USB-liitännällä kannettavaan tietokoneeseen
*. Yhteensopiva Macin ja PC:n kanssa. Järjestelmävaatimukset: Windows 7, 8.1 tai 10, Mac OS X 10.7 tai uudempi.
- Nopea toimitus
- Laadunvarmistus
- 24/7 asiakaspalvelu
Tuotteen esittely
SZ Tenveo Video Technology Co., Ltd. tunnetaan yhtenä johtavista valmistajista ja toimittajista Kiinassa, nyt toivotamme sinut lämpimästi tervetulleeksi tukkumyyntiin CE-hyväksyttyyn toimistolaitteiden konferenssijärjestelmään 12x optinen zoom ptz-kamera kaikki yhdessä edulliseen hintaan tehtaaltamme. Kehittyneiden laitteiden ja teknologian avulla voimme taata laitteidemme korkean laadun ja hyvän suorituskyvyn. Ota meihin yhteyttä saadaksesi hinnaston ja OEM&ODM-palvelun.
Toimistotarvikkeiden konferenssijärjestelmä 12x optinen zoom-optiikka PTZ-kamera ja 9 metrin äänenottoalueen kaiutinpuhelin
1. Täydellinen ääni-/videoneuvotteluryhmä keskikokoisille ja suurille huoneille: UHD-videokamera, kaiutinpuhelin ja keskitin.
2. Kompakti ja tyylikäs muotoilu, joka sopii useimpiin skenaarioihin.
3. Huippuluokan kaiutinpuhelin, Plug & play HD -ääni mahdollistaa kaikkien neuvottelupöydän ääressä olevien kuulemisen ja kuulumisen selvästi
4. Helppo ja hyvä videoneuvottelu: Aloita videokokoukset plug & play USB-yhteydellä kannettavaan tietokoneeseen ja valitse videoneuvotteluohjelmisto
5. Teräväpiirtovideo: HD 1080p -video automaattitarkennuksella, 12x zoom-objektiivi. 4K-resoluutio varmistaa, että näet kaikki kokoushuoneen yksityiskohdat.
6. Yhteensopiva Macin ja PC:n kanssa. Järjestelmävaatimukset: Windows 7, 8.1 tai 10, Mac OS X 10.7 tai uudempi.



Universaali yhteensopivuus
Yhteensopiva Zoomin, Skype for business, Microsoft Lync(Teams), Voovmeetingin, CISCO WebExin ja muiden neuvotteluohjelmistojen kanssa.
Helppo käyttää
Työjärjestelmän yhteensopivuus: Toimii oikein Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10 ja uudemmissa käyttöjärjestelmissä. Liitä vain kamera USB-kaapelilla laitteeseen, jonka haluat liittää.

| Mallinumero | TEVO-VA512GROUP-EX |
| Ptz-kameran kuva-anturi | 1/2,8" SONY CMOS |
|
Tehokas pikseli |
8,29 MP |
| Linssi | f=3.9mm-46,8 mm |
| Aukko | F1.6-2.8 |
| Videomuoto | 4K30,1080P-60/50/30/25, 720P-60/50/30/25 |
| Vaakakulma | 70,82 astetta (L) - 6,48 astetta (P) |
| Keskity | Auto/Manuaalinen |
| Digitaalinen kohinanvaimennus | 2D ja 3D kohinanvaimennus |
| Altistuminen | Auto/Manuaalinen |
| Videoliitännät | HDMI, DP |
| Videon pakkausmuoto | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Ohjausprotokolla | VISCA/Pelco-D/Pelco-P |
| Tiedonsiirtonopeus | 9600/4800/38400/2400 |
| Pan/Tilt Rotation | >±175 astetta ,-90 astetta -+90 astetta |
| Pan Control Speed | 0.1 -80 aste/s |
| Kallistuksen ohjausnopeus | 0,1-60 astetta/s |
| Esiasetettu numero | 255 esiasetusta Pelco-D, 32 esiasetusta Pelco-P, 7 esiasetusta Viscalta (10 esiasetusta kaukosäätimellä) |
| Kaiutinpuhelimen akustinen kaiunpoisto (AEC). | > 65 dB |
| Kaiutinpuhelimen vastaus | 135Hz-20Hz |
| Pickup Kaiutinpuhelin kahdella laajennusmikrofonilla | 9 metriä |
| Keskittimen käyttöliittymät | DP*2; Virtaliitäntä*1; USB-tyyppi-C*1 |
| Keskittimen kaapelit | 3m USB-kaapeli*1, 5m DP-kaapeli*2 |
| Käyttöjärjestelmät | Windows 7 tai uudempi; Android, Mac OS™ 10.10 tai uudempi, Linux (vaatii UVC-tuen.) Yhteensopiva Zoomin, MS Teamsin, Skypen ja muiden kanssa. |
| Mitat (L*K*S) | Kamera: 171,6 * 192,6 * 171,6 mm; Kaiutinpuhelin: Φ 180mm*37,4mm; Napa: 98*98*20m |
Suositut Tagit: toimistolaitteet konferenssijärjestelmä 12x optinen zoom ptz-kamera kaikki yhdessä, Kiina, valmistajat, tukkumyynti, hinta, alhainen hinta, valmistettu Kiinassa









