Konferenssilaitteet HDMI Video PTZ Camera 10x Optical Zoom
Malli: TEVO-VHD10U
* 10x optinen zoom
* 63 asteen diagonaalikulma
* 1/2,8''Sony CMOS -anturi, 2,38 mega Pixel, 1080p@60fps
* HDMI USB -videolähtöt
* Tarkka, sileä ja hiljainen PTZ -liike (pannu: 350 astetta, kallistus: 180 astetta)
* 2D ja 3D NR
* Esiasetettu: 10 IR -kaukosäätimen kautta (256 kautta RS232)
* Tue Visca, Pelco-P ja Pelco-D-protokolla, RS232/RS485/IP/IR-kaukosäädin
* Tukipöydän sijoittelu, kattoasennus, seinäkiinnitys ja jalustan kiinnitys (käänteinen asennettava)
* Yhteensopiva johtavien videoneuvotteluohjelmistojen ja alustan kanssa
- Nopea toimitus
- Laadunvarmistus
- 24/7 asiakaspalvelu
Tuotteen esittely
TenVeo -konferenssilaitteet - USB3.

Päivitä virtuaalisen yhteistyökokemuksen kanssaTenveo USB3. 0/HDMI 10x Optinen zoom FHD 1080P 60FPS PTZ -konferenssikamera.Ammattimainen ratkaisu upeiden visuaalien sieppaamiseen videokonferenssien, ryhmäkoulutusten ja koulutusistuntojen aikana.

【10𝐗 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐜𝐚𝐥 𝐙𝐨𝐨𝐦 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 Tenveo VHD10UPRO -kamera käyttää CMOS -anturia, joka tuottaa 1080p FHD 60fps -kuvan ja voi näyttää koko kuvan sujuvasti leveällä näkökulmalla. Nopean ja tarkan automaattisen tarkennuksen avulla voit vapaasti lähentää kaikkia yksityiskohtia, jotka haluat esitellä. Ei ole epäilystäkään siitä, että konferenssijärjestelmällä on paras suorituskyky pienelle konferenssin zoomille.

【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐢𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐏𝐚𝐧/𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 Tenveo PTZ -kameraa voidaan ohjata etäyhteyden kiertämiseksi 350 astetta (± 175 astetta) vaakasuoraan ja 180 asteeseen (± 90 astetta) pystysuoraan tarkkaan, sileällä ja hiljaisella tavalla. Se tukee myös 10 esiasetusta IR -kaukosäätimen kautta ja on saatavana 255 esiasetukseen RS232- ja RS485 -rajapintojen kautta ammattimaiselle ohjaukselle. Kätevä tapa voisi nopeasti hallita PTZ-kamerapannua, kallistua, zoomata ja siirtyä esiasetettuun asentoon lähikuvaa varten.

【𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐥𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐧𝐞𝐜𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 tenveo -videokokouskamera tukee videolähtökanavia, mukaan lukien USB3. 0 ja HDMI. Yhdistä saumattomasti suosittuihin videoneuvottelualustoihin, kuten Skype, Zoom, Obs ja YouTube USB3: n kautta. 0 tai HDMI. Samaan aikaan se voi samanaikaisesti tulostaa Max 1080p@60fps -videon HDMI -suoratoistosta (MJPG/H.264/H.265). Se on täydellinen ratkaisu pienille tai keskisuurille ryhmäyrityksille online -kokouksiin.

【𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐒𝐨𝐟𝐭𝐰𝐚𝐫𝐞 𝐒𝐨𝐟𝐭𝐰𝐚𝐫𝐞 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 PTZ -kamera voi olla yhteensopiva nykyisen suositun video-/kokousohjelmiston kanssa, mukaan lukien Zoom, Skype, YouTube, Facebook Messenger, joukkueet, FaceTime, Google Hangout, OBS, Google Meet ja niin edelleen. Se tukee Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10, Linux, Android tai korkeampi. Suoratoistokameraa käytetään myös laajasti videopuheluissa, videokonferensseissa, verkkokursseissa, kirkon live-lähetyksissä, yliopisto-luennossa, etälääketieteessä, etäkoulutuksessa, etähaastatteluissa, etäisyyskoulutuksessa jne.

【𝐕𝐚𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 Conference Web -kamera tukee työpöytä-, tarkkailua, jalustaa, seinä- tai kattoasennusta (mukana olevia seinä- ja kiinnitysruuveja).

| Mallinumero | TEVO-VHD10U |
| Anturi | 1/2,8''Sony CMOS |
| Tehokkaat pikselit | 2,38 megapixel |
| Videosignaalit | 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps |
| Zoomata | 10x optinen zoom |
| Linssi | f =5. 76-46. 09mm |
| Aukko | F1.8-2.6 |
| Vaakasuora kulma | 54,7 astetta (w) -6. 8 astetta (t) |
| Pystysuora kulma | 30,8 astetta (w) -3. 8 astetta (t) |
| Diagonaalikulma | 62,8 astetta (w) -7. 8 astetta (t) |
| Videolähtö | USB 3. 0, HDMI |
| Videokoodausmuoto | H.264, H.265, MJPG, Yuy2 |
| Videon tarkkuus | 1080p (1920 *1080) jne |
| Signaali | NTSC/PAL |
| Esiasetus | Käyttäjä voi asettaa jopa 255 esiasetusta (10 esiasetusta IR -kaukosäätimellä) |
| Ohjausrajapinta | Rs -232 (vain syöttö), rs -485, USB |
| Suljin | 1/30S -1/10000, auto |
| Baud | 2400/4800/9600/38400 bps |
| Ohjausprotokolla | Visca, Pelco-d, Pelco-P (rs -232, rs -485) |
| USB -protokolla | UVC1.1 |
| Minimaalinen valaistus | 0. 1lux |
| Snr | Suurempi tai yhtä suuri kuin 50 dB |
| Vaakasuuntainen kierto | 35 0 aste (± 175 astetta) 0,1 astetta /s -100 aste /s |
| Pystysuora kierto | 18 0 aste (± 90 astetta) 0,1 astetta /s -80 aste S |
| Virtalähde | DC 12V/2A |
| Virrankulutus | 12W |
| Työlämpötila | 0 aste 40 asteeseen |
| Työ | 20% -80% RH |
| Säilyttää lämpötila | -20 aste 60 asteeseen |
| Myydä kosteus | 20% -90% RH |
| Tuotekoko | 247,1*152*169,6 mm / 285*217*197mm (ennen / pakkauksen jälkeen) |
| Tuotepaino | 1,37 kg / 2,45 kg (netto / bruttopaino) |
Suositut Tagit: Konferenssilaitteet HDMI Video PTZ Camera 10x Optical Zoom, Kiina, valmistajat, tukkumyynti, hinta, alhainen hinta, valmistettu Kiinassa













