HDMI -kirkon suora suoratoisto PTZ Camera 20x Optinen zoom
Malli: TEVO-VHD20U
* 20x optinen zoom
* 60 asteen diagonaalikulma
* 1/2,8''Sony CMOS -anturi
* 2,38 megapixel, 1080p@60fps
* HDMI USB -videolähtöt
* Tarkka, sileä ja hiljainen PTZ -liike (pannu: 350 astetta, kallistus: 180 astetta)
* 2D ja 3D NR
* Esiasetettu: 10 IR -kaukosäätimen kautta (256 kautta RS232)
* Tue Visca, Pelco-P ja Pelco-D-protokolla, RS232/RS485/IP/IR-kaukosäädin
* Tukipöydän sijoittelu, kattoasennus, seinäkiinnitys ja jalustan kiinnitys (käänteinen asennettava)
* Yhteensopiva johtavien videoneuvotteluohjelmistojen ja alustan kanssa
- Nopea toimitus
- Laadunvarmistus
- 24/7 asiakaspalvelu
Tuotteen esittely
Tenveo USB3

Päivitä virtuaalisen yhteistyökokemuksen kanssaTenVeo USB3Ammattimainen ratkaisu upeiden visuaalien sieppaamiseen videokonferenssien, kirkkopalvelujen, palvontatapahtumien, ryhmäkoulutusten, koulutusistuntojen ja live -virtausten aikana.


【𝐅𝐇𝐃 𝟏𝟎𝟖𝟎𝐏 𝟔𝟎𝐅𝐏𝐒 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 Kaappaa kaikki yksityiskohdat ja tarjoa kiehtova kokemus Tenveo FHD 1080p 60FPS PTZ -konferenssihuoneen kamerasta. 20x optisella zoomilla, 1/2,8 '' CMOS -anturilla, 2,38 megapikselin linssillä, voit nyt kaapata upeasti yksityiskohtaisia visioita, jotka herättävät virtuaaliset kokouksesi tai tapahtumat elämään. Laajakulma-linssi varmistaa, että osallistuja ei jätetä kehyksestä, kun taas 20-kertainen optinen zoom sallii lähikuvia avainkaiuttimien ja esittelijöiden.

【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐢𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐏𝐚𝐧/𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 Tenveo PTZ -kameraa voidaan ohjata etäyhteyden kiertämiseksi 350 astetta (± 175 astetta) vaakasuoraan ja 180 asteeseen (± 90 astetta) pystysuoraan tarkkaan, sileällä ja hiljaisella tavalla. Se tukee myös 10 esiasetusta IR -kaukosäätimen kautta ja on saatavana 255 esiasetukseen RS232- ja RS485 -rajapintojen kautta ammattimaiselle ohjaukselle. Kätevä tapa voisi nopeasti hallita PTZ-kamerapannua, kallistua, zoomata ja siirtyä esiasetettuun asentoon lähikuvaa varten.

【𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐥𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐧𝐞𝐜𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 tenveo -videokokouskamera tukee videolähtökanavia, mukaan lukien USB3. 0 ja HDMI. Yhdistä saumattomasti suosittuihin videoneuvottelualustoihin, kuten Skype, Zoom, Obs ja YouTube USB3: n kautta. 0 tai HDMI. Samaan aikaan se voi samanaikaisesti tulostaa Max 1080p@60fps -videon HDMI -suoratoistosta (MJPG/H.264/H.265). Se on täydellinen ratkaisu pienille tai keskisuurille ryhmäyrityksille online -kokouksiin.

【𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐒𝐨𝐟𝐭𝐰𝐚𝐫𝐞 𝐒𝐨𝐟𝐭𝐰𝐚𝐫𝐞 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 PTZ -kamera voi olla yhteensopiva nykyisen suositun video-/kokousohjelmiston kanssa, mukaan lukien Zoom, Skype, YouTube, Facebook Messenger, joukkueet, FaceTime, Google Hangout, OBS, Google Meet ja niin edelleen. Se tukee Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10, Linux, Android tai korkeampi. Suoratoistokameraa käytetään myös laajasti videopuheluissa, videokonferensseissa, verkkokursseissa, kirkon live-lähetyksissä, yliopisto-luennossa, etälääketieteessä, etäkoulutuksessa, etähaastatteluissa, etäisyyskoulutuksessa jne.

【𝐕𝐚𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 Conference Web -kamera tukee työpöytä-, tarkkailua, jalustaa, seinä- tai kattoasennusta (mukana olevia seinä- ja kiinnitysruuveja).

| Mallinumero | TEVO-VHD20U |
| Anturi | 1/2,8''Sony CMOS |
| Tehokkaat pikselit | 2,38 megapixel |
| Videosignaalit | 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps |
| Zoomata | 20x optinen zoom |
| Linssi | f =5. 9-94. 4mm. |
| Aukko | F1.8-3.9 |
| Vaakasuora kulma | 52,1 astetta (w) -3. 4 astetta (t) |
| Pystysuora kulma | 29,3 astetta (w) -1. 9 astetta (t) |
| Diagonaalikulma | 59,8 astetta (w) -3. 9 astetta (t) |
| Videolähtö | USB 3. 0, HDMI |
| Videokoodausmuoto | H.264, H.265, MJPG, Yuy2 |
| Videon tarkkuus | 1080p (1920 *1080) jne |
| Signaali | NTSC/PAL |
| Esiasetus | Käyttäjä voi asettaa jopa 255 esiasetusta (10 esiasetusta IR -kaukosäätimellä) |
| Ohjausrajapinta | Rs -232 (vain syöttö), rs -485, USB |
| Suljin | 1/30S -1/10000, auto |
| Baud | 2400/4800/9600/38400 bps |
| Ohjausprotokolla | Visca, Pelco-d, Pelco-P (rs -232, rs -485) |
| USB -protokolla | UVC1.1 |
| Minimaalinen valaistus | 0. 1lux |
| Snr | Suurempi tai yhtä suuri kuin 50 dB |
| Vaakasuuntainen kierto | 35 0 aste (± 175 astetta) 0,1 astetta /s -100 aste /s |
| Pystysuora kierto | 18 0 aste (± 90 astetta) 0,1 astetta /s -80 aste S |
| Virtalähde | DC 12V/2A |
| Virrankulutus | 12W |
| Työlämpötila | 0 aste 40 asteeseen |
| Työ | 20% -80% RH |
| Säilyttää lämpötila | -20 aste 60 asteeseen |
| Myydä kosteus | 20% -90% RH |
| Tuotekoko | 247,1*152*169,6 mm / 285*217*197mm (ennen / pakkauksen jälkeen) |
| Tuotepaino | 1,37 kg / 2,45 kg (netto / bruttopaino) |
Suositut Tagit: HDMI -kirkon suora suoratoisto PTZ Camera 20x Optinen zoom, Kiina, valmistajat, tukkumyynti, hinta, alhainen hinta, valmistettu Kiinassa












