Ääni ja video kaikki yhdessä verkkokamerassa TEVO-VA200Pro
Aug 11, 2020


| Malli | TEVO-VA200 Pro |
| Nimi | Ääni ja video kaikki yhdessä verkkokamerassa |
| Kuvasensori | 1 / 2,7 CMOS-kenno (OV2710) |
| Linssi | 2,2 mm: n laaja katselukulma |
| Tehokas pikseli | 2,10 megapikseliä |
| Zoomaus | Kiinteä tarkennus |
| Käyttöliittymä | Micro USB2.0 |
| Videon pakkausmuoto | MJPEG, YUV |
| Resoluutio | 1920×1080 |
| Vaakasuuntainen katselukulma | 112° |
| Pienin valaistus | 350Lux |
| Virtalähde | USB-virtalähde, 5V, 70mA |
| Mikrofoni | Sisäänrakennettu 2 Omni-suuntaista mikrofonia |
| Kaiutin | Sisäänrakennetut 2 kaiutinta |
| MOD | 50 cm |
| Valkotasapaino | Auto |
| FPS | Enintään 30 kuvaa sekunnissa (MJPG) |
| Kaapelin pituus | 3m |
| Tukijärjestelmä | Windows: 10, 8.1, 8, 7 ja macOS 10.12 ~ 10.14 、 OS X 10.8 ~ 10.11 、 Mac OS X10.0 ~ 10.7 |
| Yhteensopiva ohjelmisto | Zoom, Siniset farkut, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Siirry kokoukseen jne. |
| Lisätarvikkeet | USB-kaapeli, käyttöopas |
| Tehon kulutus | 2w |
| Kaiuttimen taajuus | 20Hz ~ 20KHz |
| Impedanssi | 4Ω |
| Suurin teho | 85dB |
| Mikrofonin suunta | Monisuuntainen |
| Herkkyys | -33dBFS |
| Mikrofonin taajuus | 20Hz ~ 20KHz |
| Noutoalue (radiot) | 3m |
| Tuotteen koko | 262 (L) × 85,5 (S) × 110 (K) mm |
| Tuotteen paino | 0.33 g |





