Teräväpiirtovideokamera TEVO-V1080
Mar 24, 2017
Tuotetiedot
Tuotenro .: TEVO-V1080
Tyyppi: Videoneuvottelu
Video: video
Tavaramerkki: Tenveo
Erittely: CE, FCC, RoHS
Alkuperä: Shenzhen
1 TEVO-V1080 on Fixed Focus, erityisesti pienille ja keskisuurille kokoustila, luokkahuoneessa ja jne
2 Se voi myös tarjota täydellisen kuvan laatu heikossa valaistuksessa ympäristössä, sopii erityisesti valaistus yleinen tilanne.
3 maksimi resoluutio voi saavuttaa 1920 * 1080, maksimiteho kuvanottotaajuus voi saavuttaa 30f / s, takaa teräväpiirtotelevisio, samaan aikaan, voi myös vastata kysyntään sujuvuutta kuvan.
4 signaali-kohina-kameran videon suoraan vaikuttaa kuvan pakkauksen koodi tehokkuutta teräväpiirtotelevisio videoneuvottelun televisio terminaali. TEVO: ssa-V1080 soveltaa nosie vähentäminen algoritmi perustuu liikkeen estimointia käyttäen uuden sukupolven melua anturit, tehokkaasti vähentää kohinaa.
5 Tevo-108 käyttämällä alan pisimmällä CMOS-kenno, joka tukee WDR (laaja dynaaminen alue), voidaan selvästi kaapata kuvantamisen kaikki kohtauksen alla voimakas valo ja pimeä kontrastia ympäristön, kuten taustavalon.
6 Tevo-1080 antaa VISCA, PELCO-D
7 Infrapuna kaukosäädin signaalin lähetyksen ominaisuus. Tevo-1080 voi pystyä vastaanottamaan paitsi sen oma erillinen kauko-ohjaussignaalin, voi myös vastaanottaa kaukosäätimen signaalin käyttäjän, lähettää signaalin videoneuvottelun terminaali throuth VISCA IN-liitin.
| tuoteselostetta | |
| videoformaatti | 1080p / |
| baudinopeus | 9600 / 4800bps |
| Anturityyppi | CMOS, 1 / 2.7inch |
| anturi pikseli | 2.1million |
| Videolähtö | USB2.0 |
| signaali järjestelmä | 1080P () 720P (1280x720) VGA (640x480) CIF (352x288) |
| ohjausliitin | USB, RS232C, RS485 (kaksisuuntainen) |
| valkotasapaino | Automaattinen / manuaalinen |
| taustavalon kompensointi | Tuki |
| baudinopeus | 9600 / 4800bps |
| Pan liikenopeus | 1-280 ° / S |
| Tilt liikenopeus | 1-100 ° / S |
| Pan liikealue | 360 ° |
| Pan skannaus automaattisesti | tuki |
| reunatutkintaan | 0-35 ° |
| Kaukosäädin | IR Langaton kauko-ohjaus P / T |
| protokollan tyyppi | VISCA, Pelco-D, Pelco-P |
| Muuntaja | DC12V / 2.0A |
| virtahukka | 12W |
| koko | 240 x 95 x 145mm / 330 x 285 x 130 mm (ennen / jälkeen pakkaus) |
| väri | Hopea & musta |
| paino | 600g / 1.66kg (ennen / jälkeen pakkaus) |
| Työskentelylämpötila | 0-50 ℃ |
Lisää .: Room511-514, Fengtian Uusi teknologia rakennus, North Xuegang Road, Longhua uusia dist. Shenzhen.CN.
Tel: 86-13657740706
Faksi: 86-755-85258499
WhatsApp: 008613657740706
Skype: Rachel Liang (008613657740706)
QQ: 451810239
WeChat: 13657740706





