720p HD Videoneuvottelu Kamera Tevo-V720
Mar 24, 2017
Tuotetiedot
Basic Info
Mallin Tevo-V720
Tyyppi: Videoneuvottelu
Video: video
Viestintä: Wired
Osoittaen Ominaisuus: ympärisäteilevä
Väri: Valkoinen
720p HD Videoneuvottelu Kamera: USB2.0
10X zoom-objektiivi: 1280 * 720 30frames
Tavaramerkki: Tenveo
Tuotteen Kuvaus
Tuotteen ominaisuudet: Tevo-V720 videoneuvottelu kamera kuvaa kuvan, kuva jäädyttäminen, Fixed Focus zoom, yhdellä napsautuksella, helppokäyttöinen, täysin toimiva, suorituskyky on merkittävä! Voi olla pitkäaikainen ja vakaa toiminta, helppokäyttöinen, ei tarvitse ja maintain.With multipoint kohde ennalta, muisti, alue Scan, apukytkin ohjaus, infrapuna-kauko-ohjaus, käänteinen kuva, peilikuva, kuva jäädyttäminen, jne rajoittamaton skannaus laajuus, joka on yhteensopiva erilaisten Control-protokollan, käyttäen standardi RS422 / RS232-ohjaus tilassa.
| Malli | TEVO-V720 |
| Sensori | MT9M034 1,3 miljoonaa pikseliä. (1280 * 720 jalka 30 kehystä / s.) |
| päätöslauselma | 720P (1280x720) VGA (640x480) CIF (352x288) |
| Ruudunpäivitysnopeus | 720: 30fps |
| Minimi valaistus | 0.5Lux klo F2.0 |
| Linssi | 1,3 miljoonaa pikseliä |
| Valotus | Auto |
| Zoomaus | kiinteä tarkennus |
| Valkotasapaino | Automaattinen / manuaalinen |
| Signaali-kohina- | > 50dB |
| Pan kiertokulma | 360 ° |
| Kallistus kiertokulma | Up: 90 °, alas: 45 ° |
| Pan / Tilt Speed | 1-280 ° / S; 1-100 ° / S |
| teho | DC 12V |
| tuotteen koko | 240 x 95 x 145mm / 330 x 285 x 130 mm (ennen / jälkeen pakkaus) |
| tuotteen paino | 600g / 1.66kg (ennen / jälkeen pakkaus) |
Lisää .: Room511-514, Fengtian Uusi teknologia rakennus, North Xuegang Road, Longhua uusia dist. Shenzhen.CN.
Tel: 86-13657740706
Faksi: 86-755-85258499
WhatsApp: 008613657740706
Skype: Rachel Liang (008613657740706)
QQ: 451810239
WeChat: 13657740706





