1080p30 2.1MP USB2.0 HD PTZ Videoneuvottelu Kamera (TEVO-V1080)
Mar 24, 2017
Tuotenro .: TEVO-V1080
Video: video
Väri: Hopea
Toimitusaika: 2 päivää maksun jälkeen
Teholliset pikselit: 2.1 megapikseliä
Signaali System: 1080P / 30
Kamera Control Interface: RS-232C / RS-422
Tavaramerkki: TEVO-V1080
Erittely: 135 * 145 * 150
Tyyppi: videoneuvottelut kamera
Anturi: 1 / 2,7" Exmor CMOS
Linssi: Kiinteä
Sisäänrakennettu Videolähtö: USB 2.0
Kuljetuspakkaus: Väri laatikko PE Vaahto Vahva Carton International Standard Pakkaus
Alkuperä: Kiina
Tuote-esittely:
TEVO-V1080 yhdistää 1080p digitaalisen videoulostulon helppokäyttöiseksi perinteen USB 2.0, joka tarjoaa menetelmää markkinoinnin rakentaa taloudellista videoneuvottelu. USB 2.0 videoneuvottelu kamera, jossa on 2,1 MP väri CMOS-kenno, lähdön korkean resoluution kuvan laatu kuva jotka ulottuvat 1080P / 30 ja 720/30 Support RS232C ja RS422-kauko-ohjaus (SONY VISCA, PELCO P / D-protokolla) käyttöliittymä, kaikki kameran asetuksia ja pan / tilt / zoom kauko nopea viestintä ohjaustoiminnan, monitoiminen PTZ asetus.
Sovellusalue:
TEVO-V1080 USB 2.0 HD videoneuvottelu kamera tarjoaa ihanteellisen räätälöity ratkaisu kauko videoneuvottelu, etäopetus, telelääketieteen ja Internet viestintää ja niin edelleen, avoimista työtilat yksityiseen toimistotilat ja kokoushuone. Tämä kamera, korkea laatu, tulee asiakkaan ainoa vaihtoehto.
Tuotteen ominaisuudet:
Hyväksymällä 2,1 MP tehokas pikseliä, 1 / 2,7" Exmor CMOS
Videoformaatti: 1080P / 30 720P / 30
USB 2.0 -liitäntä, helppo asennus ja käyttö
USB2.0 liitäntä, pääsy PTZ ja zoom
Kansainvälisesti uraauurtava ultra-hiljainen moottori teknologiassa tekemällä PTZ käännä hiljaa
128 esiasetukset ja 255 osoite kaskadeja laajennus protokollan
Kotimaan aloite VISCA ja PELCO P / D-protokollan automaattisesti tunnistukseen, ei tarvitse muuttaa koodia tai valikon
Alkuperäinen suunniteltu auto flip teknologia (työpöytä / kattoasennukseen)
Tekniikka parametrit:
| MALLI | TEVO-v1080 |
| Sensori | 1 / 2,7 & # 8243; HD väri CMOS |
| tehollista pikseliä | 2.1MP |
| videoformaatti | 1080P30,720P30 |
| ZOOMAUS | kiinteä tarkennus |
| Iiris | Automaattinen / manuaalinen |
| Kulma Näkökenttä | 120 & # 176; (W) |
| fokus | Automaattinen / manuaalinen / Push |
| Min. valaistus | 5.0Lux klo F2.0 |
| Valkotasapaino | Automaattinen / manuaalinen |
| S / N-suhde | & # 8805; 50 dB |
| elektroninen suljin | 1-1 / 30s |
| Digitaalinen kohinanvaimennus | / |
| Taustavalon kompensointi | On / Off |
| esiasetus | 255 |
| Pan / Tilt Kiertokulma | Panoroida 360;, Til -45 ~ +90; |
| Pan / Tilt Speed | 1-280 ° / S (Pan), 1-100 ° / S (kallistus) |
| ohjausriviliitin | RS-232C / RS-422 |
| Control Protocol | VISCA, PELCO-P / D |
| Videoulostulo | USB 2.0 |
| käyttölämpötila | 0-50 ℃ |
| teho | DC12V |
| Tehon kulutus | 12W |
| Paino | 1.66kg |
Mitat:
Lisätarvikkeet:
DC 12V virtalähde, IR-kaukosäädin, manuaalinen, RS-232C-sarjan ohjauslinjan, 2.0-kaapelin (5 m), Kiinnikkeet ja ruuvit.
Lisää .: Room511-514, Fengtian Uusi teknologia rakennus, North Xuegang Road, Longhua uusia dist. Shenzhen.CN.
Tel: 86-13657740706
Faksi: 86-755-85258499
WhatsApp: 008613657740706
Skype: Rachel Liang (008613657740706)
QQ: 451810239

