TEVO-HD9620 videoneuvottelu kamera HDMI / SDI-lähtö
Mar 24, 2017
Tuotenro .: TEVO-HD9620
Video: video
Viestintä: Wired
OEM: ODM
Anturi: 1 / 2,8" Exmor CMOS
Linssi: 20 x optinen zoom, 12 x digitaalinen zoom
Sisäänrakennettu Videolähtö: HDMI, HD-SDI
Kieli: Englanti tai räätälöityjä
Tavaramerkki: PUAS tai räätälöityjä
Erittely: 220x160x160mm
HS-koodi: 8525
Tyyppi: Videoneuvottelu
Koostumus: CMOS
Väri: Musta
Toimitus: 3 päivää maksun jälkeen
Teholliset pikselit: 2.1 megapikseliä
Signaali System: 1080 60p / 50p
Kamera Control Interface: RS-232C / RS-422
OSD: Kyllä
Kuljetuspakkaus: kansainvälinen standardi pakkaus
Alkuperä: Kiina
Tuote-esittely:
PUS- O HD3 20 on brändimme korkea älykäs HD videoneuvottelu kamera, Sony moduuli, joka tarjoaa 3.27MP korkearesoluutioinen kuva. Kameran asetukset ja pan / tilt / zoom kauko nopea viestintä ohjaimella. Ainutlaatuinen patentoitu auto flip teknologia (työpöydällä tai kattoon asennusta), jossa 255 esiasetusta, monitoiminen PTZ asetus. RS232 ja RS422 kauko-ohjaus (SONY VISCA, PELCO P / D-protokolla) avulla.
Sovellusalue:
PUAS serial HD videoneuvottelu kamera on laajalti käytetty videoneuvottelut, huone konferenssi, telepresence, monipuoluejärjestelmän konferenssi, etäopiskelu, oppilaitosten, yritysten koulutus, työpalaverissa hallinto, etälääketiede, asuminen jumalanpalveluksessa, i NTERNET viestintä-, seuranta-, oikeussaleissa jne .
Tuotteen ominaisuudet:
1. Full HD 1080p 50/60
2. 2 40 kertaa muuttujan zoom-suhde (20 x Optica l zoom 12 x Digitaalinen zoom)
3. 1 / 2,8" Exmor CMOS 3.27MP
4. 3G -SDI, YPbPr DVI -I, HD-MI kuvan ulostulo samanaikaisesti
5. HD ja SD-signaalia samanaikaisesti
6. VISCA ja PELCO P / D tukema protokolla
7. Yksi kaukosäädin neljän kameran
8. High-end metalliseos pohja, vähentää lämpötilan kamera, varmistaa kuvan ulostulo tasaisesti
9. Sisäänrakennettu RJ45 internetyhteys, tukea 10M / 100 internet
10. 255 esiasetukset kantoja PC tai näppäimistön ohjain, 254 osoitteet voidaan asettaa automaattisesti tunnistaa
11. Multi ohjaus menetelmiä, tuki RS232 / 485 valvonnan, ei tarvitse muuttaa koodin c
12. Yhteensopiva suurten videoneuvotteluihin ja luento kaapata koodekki
Tekniikka parametrit:
| MALLI | PUS- O HD3 20 |
| Sens o R | 1 / 2,8 "Exmor CMOS |
| tehollista pikseliä | 3,27 MP |
| Video F ormat | 1080P / 60, 1080P / 50, 1080P / 30, 1080P / 25, 1080i / 60, 1080i / 50, 720P / 60, 720P / 50, 720P / 30, 720P / 25 |
| ZOOMAUS | 20 & # 215; Optiset, 12 & # 215; Digital F = 4.7mm-94.0mm, F = 1,6 (W) -3,5 (T) |
| Iiris | Automaattinen / manuaalinen |
| Kulma F ield V iew | 2.9 & # 176; (t) -55,4 & # 176; (W) |
| fokus | Automaattinen / manuaalinen / Push |
| Min. I llumination | 0.5Lux / 0.095lux |
| Valkotasapaino | Automaattinen / manuaalinen |
| S / N-suhde | & # 8805; 50 dB |
| Elektroninen S Hutter | 1-1 / 10000s |
| Digitaalinen kohinanvaimennus | 2D / 3D |
| Taustavalo C ompensation | On / Off |
| esiasetus | 255 |
| Pan / Tilt Kiertokulma | Pan & # 177; 170 & # 176; , Til -30 & # 176; ~ + 90 & # 176; |
| Pan / Tilt Speed | 0,1-180 & # 176; (Pan), 0,1-120 & # 176; (Tilt) |
| ohjausriviliitin | RS 232C / RS-422 |
| Control Protocol | VISCA, PELCO-P / D |
| Video O utput I nterface | 3G-SDI, YPbPr DVI-I, HDMI, CVBS |
| käyttölämpötila | -10 & # 186; C ~ + 50 ja # 186; C |
| teho | DC12V |
| Virta C onsumption | 12W |
| Paino | 1.42kg / 2.9kg (ennen / jälkeen pakkaus) |
| verkko parametri | |
| Network Video Coding | MJPEG, H.264, High Profile |
| koodausstandardi | 1080P (1920 * 1080) |
| Verkkoprotokolla | L2TP, IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, QoS, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, SNMP, SIP, GB / T28181, ONVIF |
| Audio Stream | AAC-LC boardband audiokoodauksen, korkea äänenlaatu. |
| Network Interface | Bulti-in RJ45 Internet, tukea 10 M / 100 M internettietojen |
Interface View:
Lisätarvikkeet:
Palvelumme:
1, yhden vuoden takuu
2, OEM-ja ODM-palvelut (kieli, logo, pakkaukset yms saatavilla)
3, nopea toimitus (3-10 päivän kuluttua maksu vastaanotettu)
4, TT / Paypal hyväksyttävä
SZ Tenveo video teknologian yhteistyötä., L td perustettiin vuonna 2002, ammatillisen valmistajan videoneuvottelu kamera, CE, FCC, ISO9001: 2008 todistuksia. Sitoudumme toimittamaan hi-tech, korkea laatu ja humanisoidut videoneuvottelut ratkaisuja. OEM-ja ODM on käytettävissä.
Hope tehdä yhteistyötä kanssanne!

