TEVO-HD9620 HDMI lähtö 1080p HD videoneuvottelut kamera Media size (OHD20S-W2)
Mar 24, 2017
Tuotenro .: TEVO-HD9620
Video: video
Viestintä: Wired
Linssi: Canon objektiivi
Videoformaatti: 1080 / 60p
Toimitus: 3 päivää maksun jälkeen
Zoom: 20xoptical, 12x digitaalinen
Kieli: Englanti, tai räätälöityjä
Tavaramerkki: TENVEO
Erittely: 131 * 165 * 142
HS-koodi: 8525
Tyyppi: Videoneuvottelu
Koostumus: CMOS
Väri: Musta
Teholliset pikselit: 2,1 megapikselin (16: 9)
OEM: ODM
Protokolla: Visca, Pelco-D / P
Todistus: CE, FCC, ISO9001: 2008, RoHS
OSD: Kyllä
Kuljetuspakkaus: Neutraali Pakkaus tai räätälöityjä
Alkuperä: Kiina
Tuote-esittely:
TEVO-HD9620 on brändimme korkea älykäs HD videoneuvottelu kamera, jossa 3.27MP (20 x optinen, 12 x digitaalinen, automaattinen fokusointi), joka tarjoaa korkean resoluution kuva. Alkuperäinen suunniteltu auto flip tekniikka (työpöydällä tai kattoon asennus), on 255 esiasetettuja asemia, useita PTZ asetus, RS232 ja RS422 kauko-ohjaus (VISCA, PELCO P / D-protokolla) avulla.
Sovellusalue:
TEVO serial HD videoneuvottelu kamera on laajalti käytetty kokouksessa, koulutus huone, videoneuvottelut, etäopiskelu, seuranta, lääketieteen, oikeussaleissa Internet viestintää ja niin edelleen.
Ominaisuudet:
Videoformaatti: 1080P 50/60
Linssi: 20 x optinen, 12 x digitaalinen
1 / 2.8" Exmor CMOS, 3,27 MP
Videolähtö: SDI, HDMI, CVBS, YPBPR
VISCA ja PELCO P / D tukema protokolla
Yksi kaukosäädin neljällä kameralla
High-end-metalliseos pohja, vähentää lämpötilan kamera, varmistaa kuvan ulostulo tasaisesti
HD ja SD-signaalia samanaikaisesti, jopa 1080P / 60, SD-signaalin käytettävissä
255 esiasetukset kantoja PC tai näppäimistöohjaimen, 254 osoitteet voidaan asettaa automaattisesti tunnistaa
Multi valvontamenetelmiä käytettävissä, tuki RS232 / 485 valvonta, ei tarvitse muuttaa koodia.
Mitat:
160mmx 168 mm x 185 mm / 295 mm x 225 mm x205mm (ennen / jälkeen pakkaus)
Lisätarvikkeet:
DC 12Vpower adapteri, IR-kaukosäädin, manuaalinen, RS232, RS485-kaapeli, HDMI-kaapeli, Telineet ja ruuvit
Tekniikka parametrit:
| MALLI PUS- O HD20 S | |
| Sens o R | 1 / 2,8 "ExmorCMOS |
| tehollista pikseliä | 3 0,27 MP |
| Video F ormat | 1080P / 60,1080P / 50, 1080P / 30,1080P / 25,1080I / 60,1080I / 50,720P / 60,720P / 50,720P / 30,720P / 25 |
| ZOOMAUS | 20x optinen zoom |
| Iiris | Automaattinen / manuaalinen |
| Kulma F ield V iew | 355 ° (80 ° / S) |
| fokus | Automaattinen / manuaalinen / Push |
| Min. I llumination | 0.5Lux / 0.095lux |
| Valkotasapaino | Automaattinen / manuaalinen |
| S / N-suhde | & # 8805; 50 dB |
| Elektroninen S Hutter | 1-1 / 10000s |
| Digitaalinen kohinanvaimennus | 2D / 3D |
| Taustavalo C ompensation | On / Off |
| esiasetus | 255 |
| Pan / Tilt Kiertokulma | Pan & # 177; 170 & # 176; , Til -30 & # 176; ~ + 90 & # 176; |
| Pan / Tilt Speed | 0,1-180 & # 176; (Pan), 0,1-120 & # 176; (Tilt) |
| ohjausriviliitin | RS-232C / RS-422 |
| Control Protocol | VISCA, PELCO-P / D |
| Video O utput I nterface | 3G-SDI, YPbPr, HDMI, CVBS |
| käyttölämpötila | -10 & # 186; C ~ + 50 & # 186; C |
| teho | DC12V |
| Virta C onsumption | 12W |
| Paino | 2.5kg |
Palvelumme:
1, Kahden vuoden takuu
2, OEM-ja ODM-palvelut (kieli, logo, packageing yms saatavilla)
3, nopea toimitus (3-10 päivän kuluttua maksu vastaanotettu)
4, TT / Paypal hyväksyttävä
TENVEO Video Technology Co, Ltd on perustettu vuonna 2002, ammatillisen valmistajan videoneuvottelu kamera, CE, FCC, ISO9001: 2008 sertifiointi. Sitoudumme toimittamaan hi-tech, korkea laatu ja humanisoidut videoneuvottelut ratkaisuja. OEM-ja ODM on käytettävissä.
Hope tehdä yhteistyötä kanssanne!

