HD 1080P 3xoptical zoom paras kamera USB2.0 Videoneuvottelu Kamera Technology (TEVO-VX3-1080)
Mar 24, 2017
Tuotenro .: TEVO-VX3-1080
Väri: Hopea
Toimitusaika: 2 päivää maksun jälkeen
Teholliset pikselit: 2.1 megapikseliä
Sisäänrakennettu Videolähtö: USB 2.0
Videoformaatti: 1080p, 720p
Tavaramerkki: TENVEO
Ulottuvuus (PxLxK): 240 x 95 x 145mm / 330 x 285 x 130 mm (ennen / jälkeen pakkaus)
Sensori: 1 / 2.7" HD Color CMOS
Linssi: 3 x optinen
Todistus: CE, FCC, ISO9001: 2008, RoHS
Videoyhteyden: http://www.tenveo-video-conference.com/
Kunto: Uusi
Sertifiointi: CE, RoHS, ISO, FCC
Kuljetuspakkaus: Neutraali Pakkaus tai räätälöityjä
Alkuperä: Kiina
HD 1080P 3xoptical zoom paras kamera USB2.0 Videoneuvottelu Kamera Technology (TEVO-VX3-1080)
TEVO-VX3-1080 yhdistää 1080p digitaalisen videoulostulon helppokäyttöiseksi perinteen USB 2.0, joka tarjoaa menetelmää markkinoinnin rakentaa taloudellista videoneuvottelu. USB 2.0 videoneuvottelu kamera, jossa on 2,1 MP väri CMOS-kenno, lähdön korkean resoluution kuvan laatu kuva jotka ulottuvat 1080P / 30 ja 720/30 Support RS232C ja RS422-kauko-ohjaus (SONY VISCA, PELCO P / D-protokolla) käyttöliittymä, kaikki kameran asetuksia ja pan / tilt / zoom kauko nopea viestintä ohjaustoiminnan, monitoiminen PTZ asetus.
Sovellusalue:
PUAS USB 2.0 HD videoneuvottelu kamera tarjoaa ihanteellisen räätälöity ratkaisu kauko videoneuvottelu, etäopetus, telelääketieteen ja Internet viestintää ja niin edelleen, avoimista työtilat yksityiseen toimistotilat ja kokoushuone. Tämä kamera, korkea laatu, tulee asiakkaan ainoa vaihtoehto.
Mitat:
Pääyksikkö:
Lisätarvikkeet:
Pika-aloitus:
Tekniikka parametrit:
| M Odel | TEVO-VX3-1080 |
| Sens o R | 1 / 2,7 HD väri CMOS |
| tehollista pikseliä | 2.1MP |
| Video F ormat | 1080p30, 720P30 |
| ZOOMAUS | 3X zoom |
| Cruise Line | 4 Lines |
| esiasento | 64 |
| fokus | Automaattinen / manuaalinen / Push |
| Min. Il lumination | 5.0Lux klo F2.0 |
| Valkotasapaino | Automaattinen / manuaalinen |
| S / N-suhde | > 50dB |
| Elektroninen S Hutter | 1-1 / 30s |
| Digitaalinen kohinanvaimennus | / |
| Taustavalo C ompensation | On / Off |
| esiasetus | 255 |
| Pan / Tilt Kiertokulma | 360 ° |
| Pan / Tilt Speed | 1-280 ° / S (Pan), 1-100 ° / S (kallistus) |
| ohjausriviliitin | RS-232C / RS-422 |
| Control Protocol | VISCA, PELCO-P / D |
| Videoulostulo | USB 2.0 |
| käyttölämpötila | -10 & # 186; C ~ + 50 & # 186; C |
| teho | DC12V |
| Virta C onsumption | 12W |
| Paino | 1.72kg |
Palvelumme:
1, Kahden vuoden takuu
2, OEM-palvelut (kieli, logo, packageing yms saatavilla)
3, nopea toimitus (2 päivää sen jälkeen maksu vastaanotettu)
4, TT / Paypal hyväksyttävä
Tenveo video tekniikka Co, Ltd on perustettu vuonna 2002, ammatillisen valmistajan videoneuvottelu kamera, CE, FCC, ISO9001: 2008 sertifiointi. Sitoudumme toimittamaan hi-tech, korkea laatu ja humanisoidut videoneuvottelut ratkaisuja. OEM-ja ODM on käytettävissä.
Don `hestiate yhteyttä minuun mitään tietoa.
Hope tehdä yhteistyötä kanssanne!
Lisää .: Room511-514, Fengtian Uusi teknologia rakennus, North Xuegang Road, Longhua uusia dist. Shenzhen.CN.
Tel: 86-13657740706
Faksi: 86-755-85258499
WhatsApp: 008613657740706
Skype: Rachel Liang (+8613657740706)
QQ: 451810239

