Bluetooth -konferenssin mikrofonikaiutinpuhelin
Malli nro:TEVO {{1 }m6b
* USB/Bluetooth/Wireless/3,5 mm Jack
* Sisäänrakennettu 8 korkean uskollisuuden monisuuntaista mikrofonia
* 6m äänen poimintasäde
* 8000mAh akku
* 2 Laajennus MIC: tä on saatavana (3 metrin äänen poimintasäde)
- Nopea toimitus
- Laadunvarmistus
- 24/7 asiakaspalvelu
Tuotteen esittely
TEVO - m6b Bluetooth -konferenssin mikrofonikaiutinpuhelin
pieneen ja keskisuuriin konferenssiin

8x 36O -asteen älykäs mikrofoniryhmä, 6m äänen poiminta säde
TEVO - M6B -konferenssi Bluetooth -kaiutinpuhelin, rakennetulla - 8 -taulukossa 360 asteen moniduoniaaliset mikrofonit, vangitsee äänen kaikista suunnista ja rakennetulla - 5w: n kaiuttimessa, tarjoaa selkeän äänenlaadun, joka antaa osallistujille mahdollisuuden kuulla selkeämpiä tapaamisten aikana.
8000mAh akku
8000mAh suurempi kapasiteetti akku tukee 13 tunnin puheluaikaa, joka voi pitää kaikki - päiväkokouksesi yhdellä latauksella.


USB, Bluetooth, langaton dongle -yhteys
USB-, Bluetooth-, langaton dongle ja AUX 4 -yhteystiedot älypuhelimeen, tietokoneeseen, kannettavaan tietokoneeseen ja muihin laitteisiin. Olitpa kotona tai työmatkalla, tämä ammattimainen Bluetooth -konferenssin kaiutinpuhelin on aina omistettu auttamaan sinua ymmärtämään pitkiä - etäisyys- ja korkea - laatupuheluita, mikä helpottaa konferenssi- tai yrityskokouksia!
Yleinen yhteensopivuus
Yhteensopiva minkä tahansa videoneuvotteluohjelmistosovelluksen ja pilvipalvelujen kanssa.

| Mallinumero | TEVO - M6B USB / Bluetooth -kaiutinpuhelin |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Akku | 8000mAh (rakennettu - litiumparistoon); Musiikkiaika (enintään 13 tuntia); Nopein latausaika: 3 tuntia; Lataa säännöllisesti aika ylös: 6 tuntia (tuki PD2.0/3,0 -lataus, enimmäisvoima jopa 18W) |
| Yhteystyyppi | USB/Bluetooth/Wireless/3,5 mm Jack (Daisy - ketjun versiossa on 2x3.5 mm Jack) |
| Kokoushuoneen koko | 15-30㎡ |
| Tapaaminen | Enintään 15 osallistujaa |
| Pikavalikoima | 6 metriä (19,68 jalkaa) |
| Mikrofoni | Rakennettu 8x MIC: iin |
| Mikrofonityyppi | Omni - suunta (360 asteen noutoalue) |
| Mikrofoniherkkyys | -38DB |
| Melun vähentäminen | Kyllä |
| Koko kaksipuolinen ääni | Kyllä |
| AEC | Kyllä |
| Taajuusalue | 100Hz - 20 kHz |
| Puhuja | 5W/110dB |
| Rajapinta | 1 x tyyppi - C, 1x 3,5 mm äänikortti, 2x3,5 mm: n portti laajennusmekrofikaatioille |
| Järjestelmävaatimukset | Windows 7/8/10 tai enemmän, macOS 10.7 tai uudempi, Chrome OS V29.01547 tai uudempi |
| Sovellustuki | Ohjelmisto: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft -tiimit, Hangouts, OBS, XSplit jne. |
| Työlämpötila | -10 aste -+45 aste |
| Säilytyslämpötila | -10 aste -+45 aste |
| Säilytys kosteus | 20% - 90% RH (ei-kondensoiva) |
| Toimiva kosteus | 20% - 80% RH (ei-kestämätön) |
| Virtalähde | 5 V /3A tai 9 V /2A |
| Tuotekoko | 143mm*143mm*75mm/261*191*126mm (ennen/sen jälkeen/sen jälkeen) |
| Tuotepaino | 1,02 kg /1,67kg(NET / bruttopaino 带扩展麦) (Laajennus MIC: t mukaan lukien) |
Suositut Tagit: Bluetooth -konferenssin mikrofonikaiutinpuhelin, Kiina, valmistajat, tukkumyynti, hinta, alhainen hinta, valmistettu Kiinassa












