Tevo-Na200b Daisy Chain Bluetooth-kaiutinpuhelin USB2.0 kokoushuoneeseen
TEVO-NA200B New Arrival Daisy Chain Bluetooth-kaiutinpuhelin USB2.0 Bluetooth-kaiutinpuhelin kokoushuoneeseen TEVO-NA200B Daisy Chain Bluetooth-kaiutinpuhelin voi laajentaa kokoustilojasi. Sisäänrakennetun AI Voice Algorithm & Auto-Adjusting Pickup Techin avulla TEVO-NA200B voi säätää automaattisesti...
- Nopea toimitus
- Laadunvarmistus
- 24/7 asiakaspalvelu
Tuotteen esittely
TEVO-NA200B New Arrival Daisy Chain Bluetooth-kaiutinpuhelin USB2.0 Bluetooth-kaiutinpuhelin kokoushuoneeseen
TEVO-NA200B Daisy Chain Bluetooth-kaiutinpuhelin voi laajentaa kokoustilojasi.
Sisäänrakennetun AI Voice Algorithm & Auto-Adjusting Pickup Techin avulla TEVO-NA200B voi säätää äänenvoimakkuutta automaattisesti optimoidakseen äänenvoimakkuuden tasapainon.
Full-Duplex Audio ja 360 asteen mikrofoniryhmä, TEVO-NA200B-kaiutinpuhelin voisi tukea kaksoispuhetta. Se on varustettu neljällä erittäin herkällä MEMS-digitaalisella monisuuntaisella mikrofonilla varmistaakseen, että kaikki kuullaan telekonferenssin aikana.
Kannettava NA200B-kaiutinpuhelin on yhteensopiva kaikkien suosittujen laitteiden, ohjelmistojen, sovellusten jne. kanssa. Säteenmuodostustekniikan ansiosta NA200B tunnistaa kaiuttimen sijainnin tarkasti.
Voit nauttia kokouksesta kotona, toimistossa tai matkoilla.

TEVO-NA200B:n tärkeimmät ominaisuudet:
Daisy Chain Bluetooth-kaiutinpuhelin;
Full-Duplex Audio & 360 asteen mikrofoniryhmä;
Sisäänrakennettu AI Voice Algorithm & Auto-Adjusting Pickup Tech;
Varustettu neljällä erittäin herkällä MEMS-digitaalisella monisuuntaisella mikrofonilla;
Liitä ja käytä helposti Bluetoothin, USB:n ja miniliittimen avulla mobiililaitteisiin;
Käyttäjäystävälliset toiminnot, mukaan lukien mikrofonin mykistyspainike, puhelu- ja äänenvoimakkuuden säätimet;
Säteenmuodostustekniikan avulla NA200B tunnistaa kaiuttimen sijainnin tarkasti.
Lisää tuotetietoja TEVO-NA200B:stä:
Ihanteellinen pieniin ja keskikokoisiin kokoustiloihin
Tevo-NA200B Bluetooth-kaiutinpuhelin varmistaa, että kaikki kuullaan neuvottelupuheluiden aikana,
tehdä kokouksestasi tehokkaampi.

Full-Duplex Audio ja 360 asteen mikrofoniryhmä
Sisäänrakennettu 4 ympärisuuntaista mikrofonia muodostamaan 360-asteen monisuuntaisen äänen poiminnan,
sopii 20 neliömetrin kokoushuoneeseen ja tukee alle 10 hengen live-kokouksia.

Pitkä valmiusaika
Sisäänrakennettu suuren kapasiteetin 5200 mA akku tekee kaiutinpuhelimesta pitkän puheajan
(9h työaika maksimivoimakkuudella ja 90 päivää valmiusaika).

Bluetooth-kaiutin softphonelle:
5 metrin äänenottoetäisyys, huomattavan tuumainen ja kristallinkirkas äänenlaatu keskisuureen konferenssikokoukseen;

Vedenpitävä pinta
Vedenpitävä pinta suojaa täysin pölyltä ja vedeltä;

Kannettava ja vankka muotoilu:
TENVEO NA200B:n kanssa on kätevää työskennellä kotona, toimistossa, ulkona kaikkialla, missä haluat.

Yhtä helppoa kuin Plug and Play:
IT:tä ei vaadita. Näiden Bluetooth-kaiuttimien asennus ja käyttö on helppoa, yhdistä ja soita;
Yhteensopiva kaikkien johtavien UC-alustojen kanssa.

Voi ketjuttaa 1 kpl laajennuskaiutinpuhelimia (RJ45-kaapelilla) ja laajentaa vastaanottoetäisyyttä jopa 10 metriin.
Laajennuskaiutinpuhelin on lisävaruste.

Ota meihin yhteyttä, jos olet kiinnostunut Daisy Chain Bluetooth -kaiutinpuhelimesta USB2.0 kokoushuoneeseen TEVO-NA200B.
Tekniset tiedot:
| Malli | TEVO-NA200B |
| Kokoushuone | 20-40m2 |
| Noutoalue | 5 metriä |
| Mikrofonin taajuusvaste | 100 Hz-22KHz |
| Sisäänrakennettu mikrofoni | 4 |
| Bluetooth | √ |
| Max teho | 85dB |
| Kaiuttimen taajuusvaste: | 100 Hz-22KHz |
| Full duplex | √ |
| Äänen vaimennus | √ |
| Automaattinen vahvistuksen säätö | √ |
| Virtalähde: | AC100-240V, 50-60Hz, 12W |
| Työskentelylämpötila | 0 astetta -50 astetta (toimintatila) |
| Kosteus | 20 prosenttia -85 prosenttia |
| Käyttöjärjestelmän tuki | Windows / Android / iOS / Linux |
| Lisätarvikkeet | 1x konferenssikaiutinpuhelin ; 1x takuukortti |
| Käyttöliittymä | 1x tyypin B liitäntä; 1x RJ45-verkkoliitäntä; 1x Line in/Line Out -liitäntä |
| Virtalähde | Virta USB:stä (5v/500mA), sisäänrakennettu 5200mAH litiumakku; |
SZ Tenveo Video Technology Co.ltd
Lisää: B-8th Floor, Fukang Keji Mansion, Yousong Road, Fukang Community, Longhua Dist., Shenzhen, Kiina
Email:Sales09@tenveo.com
Puh/Wechat: plus 86 135 5233 5495
Whatsapp: plus 86 134 7469 0572
Skype: live:956467630_1
Verkkosivusto: www.tenveo-video-conference.com
Suositut Tagit: tevo-na200b daisy chain bluetooth kaiutinpuhelin usb2.0 kokoushuoneeseen, Kiina, valmistajat, tukkumyynti, hinta, alhainen hinta, valmistettu Kiinassa
Saatat myös pitää
-

Langaton Daisy Chain USB-konferenssihuoneen kaiuttim...
-

Paras web-USB-kaiutinpuhelin mikrofonilla neuvottelu...
-

Kannettava konferenssipuhelulaite
-

USB- ja Bluetooth-kaiutinpuhelin Microsoftin optimoitu
-

Langaton Bluetooth-kaiutin puhelimeen ja matkapuheli...
-

OMNIDIDIACIAL USB+Bluetooth -kaiutinpuhelin PC -puhe...






