12x Zoom 4K -videokonferenssikamera HDMI USB Poe NDI: llä
Malli nro:TEVO {{1 }vl12u NDI
* 12x optinen zoom
* Sony IMX 415 1/2,8 "CMOS -anturi, 8,29 megapixel
* UHD4K -kuvan laatu, laaja näkymäkulma
* HDMI USB, RJ45 -videolähtö (tuki Poe & IP -suoratoisto)
* Tarkka, sileä ja hiljainen PTZ -liike (pannu: 350 astetta, kallistus: 180 astetta)
* 2D ja 3D NR parhaan videon laadun saavuttamiseksi erilaisissa valaistusolosuhteissa
* Esiasetettu: 10 IR -kaukosäätimen kautta (256 kautta RS232)
* Tue Visca, Pelco - p ja Pelco - D -protokolla, RS232/RS485/IP/IR -kaukosäädin
* Verkkoprotokolla: NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, MUIHEESTI, ETC.
* Tukipöydän sijoittelu, kattoasennus, seinäkiinnitys ja jalustan kiinnitys (käänteinen asennettava)
* Tuki Poe/NDI: Voiko virtaa, hallita, asettaa ja esikatsella videota yhdellä Ethernet -kaapelilla.
- Nopea toimitus
- Laadunvarmistus
- 24/7 asiakaspalvelu
Tuotteen esittely

VL12U 4K -kamera on varustettu PoE: llä, USB3.0: lla, Sony -anturilla, todella 4K -linssillä, 12x optisella zoomilla ja ultra - HD -kuvajärjestelmällä. Se tarjoaa terävän videon, erinomaisen värin ja poikkeuksellisen optisen tarkkuuden. Sen rakennettu - AL -tekniikassa optimoi kevyt tasapainon korostamaan kasvoja ja tekevät luonnollisista - näköisistä ihoäänet jopa himmeissä tai taustavalon olosuhteissa. Lisäksi 12x optinen zoom 70,82 asteen leveä vaakasuora kulma mahdollistaa helposti keskipitkän tai suuren - kokoisten kokoushuoneiden tarpeiden tyydyttämisen.





| Mallinumero | VL12U NDI |
| Kuvaanturi | Sony IMX 415 1/2,8 "CMOS |
| Tehokkaat pikselit | 8,29mp, 16: 9 |
| Videomuoto | HDMI (4kp@30/25fps, 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps); USB3.0 (3840*2160p@30fps, 2560*1440p@30fps, 1920*1080p@30fps, 1280*720p@30fps, 640*480p@30fps, 320*240p@30fps; yuy2/nv12/h.264/h.265/mjpg) |
| Optinen zoomaus | 12x zoom |
| Linssi | f =3.9-46.8 mm |
| Aukko | F1.6-F2.8 |
| Vaakasuora kulma | 70,82 astetta (W) -6,48 astetta (t) |
| Pystysuora kulma | 47,72 astetta (W) -73,66 astetta (T) |
| Diagonaalikulma | 78,58 astetta (W) -7,42 astetta (t) |
| Taustavalon korvaus | Tukea |
| Snr | >50 dB |
| Keskittyä | Auto- / manuaalinen |
| Digitaalinen melun vähentäminen | 2D & 3D -melun vähentäminen |
| Altistuminen | Auto- / manuaalinen |
| Videon rajapinnat | HDMI, USB3.0 C, RJ45 |
| Videon pakkausmuoto | H.264, H.265, MJPG, Yuy2 |
| Lähiverkko | 10m/100m mukautuva Ethernet -portti; Tukea poe IEEE802.3af |
| Verkkoprotokolla | NDI|HX2, RTSP, RTMP, ONVIF, GB28181; Tukea Viscaa IP: n yli |
| Ohjausprotokolla | Visca/Pelco - d/Pelco - p; Baud -arvo: 38400/9600/4800/2400 |
| Ohjausrajapinta | RS232 (vain tulo), RS485, USB3.0 C (UVC1.1), RJ45 |
| Pan/kallistuskierto | ± 175 astetta, -90 astetta-+90 aste |
| Pannunohjausnopeus | 0.1 -80 aste /s |
| Kallistusnopeus | 0.1 -60 aste /s |
| Esiasetusnumero | Käyttäjä voi asettaa jopa 255 esiasetusta (10 esiasetusta IR -kaukosäätimellä) |
| Käyttöjärjestelmät | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 tai korkeampi, Linux (tarvitaan UVC: n tukemiseen). |
| Tulojännite | DC 12V |
| Tulovirta | 2.0a (enintään) |
| Virrankulutus | 13W (Max.) |
| Säilyttää lämpötila | -20 astetta 60 asteeseen |
| Myydä kosteus | 20% -90% RH |
| Työlämpötila | 0 astetta 40 asteeseen |
| Toimiva kosteus | 20% -80% RH |
| Ulottuvuus (w*h*d) | 171.6*192,6*171,6mm/ 260*217*197mm (ennen/ pakkauksen jälkeen) |
| N.W. / G.W. | 1,35 kg/ 2,05 kg (netto/ bruttopaino) |
| Lisävaruste | 1 x kamera; 1 x USB -kaapeli; 1 x teholähde; 1x IR -kaukosäädin; 1 x seinän kiinnitys; 1 x manuaalinen |
| Mfg. Takuu | 3 vuoden vakioosat ja työtakuu |
Suositut Tagit: 12x Zoom 4K -videokonferenssikamera, jossa on HDMI USB Poe NDI, Kiina, valmistajat, tukkumyynti, hinta, alhainen hinta, valmistettu Kiinassa
Saatat myös pitää
-

Paras videokamera, jossa on 4K 30fps Skype- ja video...
-

4K USB 2.0 PTZ-videoneuvottelukameran IR-kaukosäädin...
-

4K Video Conferencing Camera Tele - -kokousratkaisu
-

FHD 4K -verkkokamera, jossa on rakennettu - mikrofon...
-

4x zoom EPTZ-verkkokamera USB2.{2}} Videolähtö video...
-

VA300C 4K EPTZ Webcam Conference WebCam USB VMIX OBS...






