4K Live Streaming NDI Camera 12x -konferenssikamera HDMI USB IP -videolähtöillä
Malli nro:TEVO-VL12U NDI
* 12x optinen zoom
* Sony IMX 415 1/2,8 "CMOS -anturi, 8,29 megapixel
* UHD4K -kuvan laatu, laaja näkymäkulma
* HDMI USB, RJ45 -videolähtö (tuki Poe & IP -suoratoisto)
* Tarkka, sileä ja hiljainen PTZ -liike (pannu: 350 astetta, kallistus: 180 astetta)
* 2D ja 3D NR parhaan videon laadun saavuttamiseksi erilaisissa valaistusolosuhteissa
* Esiasetettu: 10 IR -kaukosäätimen kautta (256 kautta RS232)
* Tue Visca, Pelco-P ja Pelco-D-protokolla, RS232/RS485/IP/IR-kaukosäädin
* Verkkoprotokolla: NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, MUIHEESTI, ETC.
* Tukipöydän sijoittelu, kattoasennus, seinäkiinnitys ja jalustan kiinnitys (käänteinen asennettava)
* Tuki Poe/NDI: Voiko virtaa, hallita, asettaa ja esikatsella videota yhdellä Ethernet -kaapelilla.
- Nopea toimitus
- Laadunvarmistus
- 24/7 asiakaspalvelu
Tuotteen esittely

VL12U 4K -kamera on varustettu PoE: llä, USB3. 0, Sony-anturi, todella 4K-linssi, 12x optinen zoom ja ultra-HD-kuvajärjestelmä. Se tarjoaa terävän videon, erinomaisen värin ja poikkeuksellisen optisen tarkkuuden. Sen sisäänrakennettu AL-tekniikka optimoi kevyt tasapainon korostamaan kasvoja ja tuottamaan luonnollisen näköisiä ihoääniä jopa himmeissä tai taustavalon olosuhteissa. Lisäksi 12x optinen zoom 70,82 asteen leveä vaakasuora kulma mahdollistaa helposti keskisuurten ja suurikokoisten kokoushuoneiden tarpeiden tyydyttämisen.





| Mallinumero | VL12U NDI |
| Kuvaanturi | Sony IMX 415 1/2,8 "CMOS |
| Tehokkaat pikselit | 8,29mp, 16: 9 |
| Videomuoto | HDMI (4kp@30/25fps, 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps); USB3. 0 (3840*2160p@30fps, 2560*1440p@30fps, 1920*1080p@30fps, 1280*720p@30fps, 640*480p@30fps, 320*240p@30fps; YUY2/NV12/H.264/H.265 |
| Optinen zoomaus | 12x zoom |
| Linssi | f =3. 9-46. 8mm |
| Aukko | F1.6-F2.8 |
| Vaakasuora kulma | 70,82 astetta (w) -6. 48 astetta (t) |
| Pystysuora kulma | 47,72 astetta (w) -73. 66 astetta (t) |
| Diagonaalikulma | 78,58 astetta (w) -7. 42 astetta (t) |
| Taustavalon korvaus | Tukea |
| Snr | >50 dB |
| Keskittyä | Auto- / manuaalinen |
| Digitaalinen melun vähentäminen | 2D & 3D -melun vähentäminen |
| Altistuminen | Auto- / manuaalinen |
| Videon rajapinnat | HDMI, USB3. 0 C, RJ45 |
| Videon pakkausmuoto | H.264, H.265, MJPG, Yuy2 |
| Lähiverkko | 10m/100m mukautuva Ethernet -portti; Tukea poe IEEE802.3af |
| Verkkoprotokolla | NDI|HX2, RTSP, RTMP, ONVIF, GB28181; Tukea Viscaa IP: n yli |
| Ohjausprotokolla | Visca/Pelco-D/Pelco-P; Baud -arvo: 38400/9600/4800/2400 |
| Ohjausrajapinta | RS232 (vain syöttö), RS485, USB3. 0 c (uvc1.1), rj45 |
| Pan/kallistuskierto | ± 175 astetta -90 aste-+90 aste |
| Pannunohjausnopeus | 0. 1 -80 aste /s |
| Kallistusnopeus | 0. 1 -60 aste /s |
| Esiasetusnumero | Käyttäjä voi asettaa jopa 255 esiasetusta (10 esiasetusta IR -kaukosäätimellä) |
| Käyttöjärjestelmät | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 tai korkeampi, Linux (tarvitaan UVC: n tukemiseen). |
| Tulojännite | DC 12V |
| Tulovirta | 2. 0 a (max.) |
| Virrankulutus | 13W (Max.) |
| Säilyttää lämpötila | -20 aste 60 asteeseen |
| Myydä kosteus | 20% -90% RH |
| Työlämpötila | 0 aste 40 asteeseen |
| Toimiva kosteus | 20% -80% RH |
| Ulottuvuus (w*h*d) | 171.6*192,6*171,6mm/ 260*217*197mm (ennen/ pakkauksen jälkeen) |
| N.W. / G.W. | 1,35 kg/ 2,05 kg (netto/ bruttopaino) |
| Lisävaruste | 1 x kamera; 1 x USB -kaapeli; 1 x teholähde; 1x IR -kaukosäädin; 1 x seinän kiinnitys; 1 x manuaalinen |
| Mfg. Takuu | 3 vuoden vakioosat ja työtakuu |
Suositut Tagit: 4K Live Streaming NDI Camera 12x -konferenssikamera, jossa on HDMI USB IP -videoulostulot, Kiina, valmistajat, tukkumyynti, hinta, alhainen hinta, valmistettu Kiinassa
Saatat myös pitää
-

Paras videokamera, jossa on 4K 30fps Skype- ja video...
-

USB -verkkokamerat kokoushuoneeseen
-

FHD 4K -verkkokamera, jossa on rakennettu - mikrofon...
-

4x zoom EPTZ-verkkokamera USB2.{2}} Videolähtö video...
-

VA300C 4K EPTZ Webcam Conference WebCam USB VMIX OBS...
-

Ammattimainen suoratoistokamera 12x Zoom 4K POE NDI ...






