
Omiduuntainen konferenssipuhelin, jossa on 2 Mic -konferenssia
Malli: tevo - na200ex
10m Radio Daisy Chain -kaiutinpuhelin
USB -käyttöliittymä
98 dB: n kaiutin
8 mic, 2 puhujaa
Mukautuva kaikujen peruutus
Adaptiivinen ihmisen äänen seuranta
Korkea herkkyys
- Nopea toimitus
- Laadunvarmistus
- 24/7 asiakaspalvelu
Tuotteen esittely
Ammattimainen kaiutinpuhelin 360 asteen äänenvalinta - USB -mikrofoni 10m tevo - na200ex

Daisy -ketju/Käyttö yksin Ihanteellinen kokoustilaan - Tevo - NA200EX SpeakerPhone sisältää päivänkakkara ketjun toimintoja, CSS: llä 1 konferenssipuhujat laajentavat huomattavasti tehokasta kokoustilaa, joka tarjoaa erinomaisen äänen yhteistyökonferenssissa. Se on uusi päivitys, joka perustuu M2: een ottaen huomioon asiakkaidemme tarpeet. Parasta on, että et voi vain viedä Na 200 + NA200: ta suurempaan kokoukseen, jolloin lisää osallistujia osallistuisi neuvottelupuheluun, vaan käytä yksin kahdessa pienessä huoneessa kahdella M2 -kaiuttimella.
AI -äänialgoritmi ja auto - Pickup Techin säätäminen - Skype -kaiutinpuhelin soveltaa AI - -pohjaista ääni -algoritmia melun poistamiseksi ympäristödynamiikan mukaan, tukahduttamalla kaiku, jotta virheellisessä ympäristössä varmistetaan superb -upottamalla äänellä. Samaan aikaan Na200EX -kaiutin on varustettu korkealla - herkkyys digitaalimekstiryhmällä, joka pystyy tunnistamaan äänilähteen etäisyyden, säätämällä äänenvoimakkuuden automaattisesti itsensä toteuttamiseksi - volyymitasapaino.
Täysi - Duplex Audio & 360 asteen MICS -taulukko NA200EX -kaiutinpuhelin tukee kaksoispuhetta. Auta sinua pitämään multi - juhlakonferenssia missä tahansa huolehtimatta etäisyydestä estää yhtenäisen kommunikointisi liikekumppaneidesi kanssa saadaksesi onnistuneen puhelun. NA200EX -kaiutinpuhelin, joka on varustettu 8 korkealla - herkkyysmems digitaalisella moniduoniaalisella mikrofonilla varmistaaksesi, että kaikki kuullaan tietoliikenteen aikana, mikä eroaa perinteisestä singlestä - mikrofonisuunnittelusta, saavuttaen todellisen 360 asteen valinta - ylös.
Korkea yhteensopivuus ja useita yhteyksiä NA200EX Portable Speakerphone on yhteensopiva erilaisten laitteiden, ohjelmistojen/sovellusten kanssa. Riippumatta siitä, että käytät Window7/8/10, Mac OS, Android tai iOS, konferenssikaiutin voidaan helposti kytkeä. NA200EX -kaiutinpuhelin tukee myös yleisesti käytettyjä pehmeitä puhelimia, kuten Zoom, Skype for Business, Webex, Google Hangout ja jne.
LED -ilmaisimen suunnittelu ja kannettava koko w/kotelo, jossa on palkki - muodostustekniikka, NA200EX tunnistaa tarkasti puhuvien ihmisten sijainnin ja ilmaisee ääniä eri kulmissa LED -valojen kautta. Lisäksi rengasvalo kertoo selvästi NA200 -sarjan äänenvoimakkuuden, tehon ja yhteyden tilaksi. Kun otetaan huomioon liikemiesten, NA200EX -konferenssin kaiutinpuhelin, on suojakotelo, joka helposti kuljettaa sitä! Tuo vain NA200EX -kaiutinpuhelin toimistoon/ kotiin tai matkustettaessa!

Langaton ammattimainen kaiutinpuhelin 360 asteen äänenvalinta - USB -mikrofonin hinta ja eritelmä, kuten alla:


Can Daisy -ketju 1 kpl laajennuskaiuttimia (RJ45 -kaapelilla) ja suurentaa GE -noutoetäisyyttä jopa 10m.
Laajennuskaiutinpuhelin on tarkoitettu vaihtoehtoon.

1.Luljetus:
Näytemääräyksiä varten meillä on tuotteita varastossa; samana päivänä toimitus, kun saamme tilauksen;
Ostotilausta varten lähetämme 3-7 työpäivän kuluessa;
2.pakkaus:
Vaahtopakkaus sisällä; Tavallinen pakkauspakkaus ulkopuolella.

Yritystiedot

Ota meihin yhteyttä, jos olet kiinnostunut ammattimaisesta kaiutinpuhelimesta 360 asteen äänenvalinta - USB -mikrofonin hinta 10m
TEVO: n tekniset tiedot - na200exäänikonferenssijärjestelmä:
| Malli | Tevo - na200ex |
| Kokoushuone | 5m (16,4 jalkaa) + |
| Pikavalikoima | 5+5 metriä |
| Mikrofonitaajuusvaste | 100Hz-22KHz |
| Rakennettu - mikrofonissa | 4 |
| Bluetooth | Ei |
| Enimmäislähtö | 85dB |
| Kaiuttimen taajuusvaste: | 100Hz-22KHz |
| Täysi kaksisuuntainen | √ |
| Melun tukahduttaminen | √ |
| Automaattinen vahvistushallinta | √ |
| Virtalähde: | AC100 ~ 240 V, 50-60Hz, 12W |
| Työlämpötila | 0 astetta -50 astetta (käyttötila) |
| Kosteus | 20%-85% |
| OS -tuki | Windows / Android / iOS / Linux |
| Tarvikkeet | 1x konferenssin kaiutinpuhelin; 1x takuukortti |
| Rajapinta | 1x Tyyppi - B -käyttöliittymä; 1x RJ45 -verkkoliitäntä; 1x rivi sisään/linja -rajapinta |
| Virtalähde | Tehon USB (5v/500mA), rakennettu - 5200mAh: n litiumakkuun; |
Suositut Tagit: Kaikenuuntainen konferenssipuhelin, jossa on 2 Mic -konferenssia, Kiina, valmistajat, tukkumyynti, hinta, alhainen hinta, valmistettu Kiinassa
Saatat myös pitää
-

TEVO - VHD4K Automaattisen seurantakamera
-

Kiinteä tarkennus 4 mm:n objektiivi USB 2.0 Liitäntä...
-

USB2.0 HD 360 asteen PTZ -kamera videokonferenssin k...
-

10X optinen zoom-kamera USB2.0 Plug and Play Full HD...
-

Konferenssikamera automaattisella zoomilla 20X Täysi...
-

Langaton Daisy Chain USB-konferenssihuoneen kaiuttim...

