TEVO-HD9618 1080p Videoneuvottelu PTZ nettikameran HD-SDI HDMI DVI ulostulo
Mar 24, 2017
Tuotenro .: TEVO-HD9618
Video: video
Viestintä: Wired
OEM: ODM
Anturi: 1 / 2,8" Exmor CMOS
Linssi: 18 x optinen zoom, 12 x digitaalinen zoom
Sisäänrakennettu Videolähtö: HDMI, 3G-SDI, YPbPr, CVBS, DVI-I
Kieli: Englanti tai räätälöityjä
Tavaramerkki: PUAS tai räätälöityjä
Erittely: 220x160x160mm
HS-koodi: 8525
Tyyppi: Videoneuvottelu
Koostumus: CMOS
Väri: Musta
Toimitus: 3 päivää maksun jälkeen
Teholliset pikselit: 3.27 megapikseliä
Signaali System: 1080 60p / 50p
Kamera Control Interface: RS-232C / RS-422
OSD: Kyllä
Kuljetuspakkaus: Neutraali Pakkaus tai räätälöityjä
Alkuperä: Kiina
Tuote-esittely:
TEVO-HD9618 on brändimme korkea älykäs HD videoneuvottelu kamera, jossa moduuli, joka tarjoaa 3.27MP korkearesoluutioinen kuva. Kameran asetukset ja pan / tilt / zoom kauko nopea viestintä ohjaimella. Ainutlaatuinen patentoitu auto flip teknologia (työpöydällä tai kattoon asennusta), jossa 255 esiasetusta, monitoiminen PTZ asetus. RS232 ja RS422 kauko-ohjaus (VISCA, PELCO P / D-protokolla) avulla.
Sovellusalue:
TENVEO HD videoneuvottelu kamera on laajalti käytetty videoneuvottelut, huone konferenssi, telepresence, monipuoluejärjestelmän konferenssi, etäopiskelu, oppilaitosten, yritysten koulutus, työpalaverissa hallinto, etälääketiede, asuminen jumalanpalveluksessa, internet viestintä, seuranta, oikeussaleissa jne
Tuotteen ominaisuudet:
1. Full HD 1080p 50/60
2. 240 kertaa muuttuja Zoomaussuhteen (20 x optinen zoom ja 12 x digitaalinen zoom)
3. 1 / 2,8" Exmor CMOS 3.27MP
4. 3G-SDI, YPbPr DVI-I, HDMI kuva ei näy yhtä aikaa
5. HD ja SD-signaalia samanaikaisesti
6. VISCA ja PELCO P / D tukema protokolla
7. Yksi kaukosäädin neljällä kameralla
8. High-end metalliseos pohja, vähentää lämpötilan kamera, varmistaa kuvan ulostulo tasaisesti
9. Sisäänrakennettu RJ45 internetyhteys, tukea 10M / 100 internet
10. 255 esiasetukset kantoja PC tai näppäimistöohjaimen, 254 osoitteet voidaan asettaa automaattisesti tunnistaa
11. Multi ohjaus menetelmiä, tuki RS232 / 485 valvonnan, ei tarvitse muuttaa koodekki
12. Yhteensopiva suurten videoneuvotteluihin ja luento kaapata koodekki
Tekniikka parametrit:
| MALLI | TEVO-HD9618 |
| Sensori | 1 / 2,8" Exmor CMOS |
| tehollista pikseliä | 2.1 |
| videoformaatti | 1080P / 60, 1080P / 50, 1080P / 30, 1080P / 25, 1080i / 60, 1080i / 50, 720P / 60, 720P / 50, 720P / 30, 720P / 25 |
| ZOOMAUS | 18x optinen zoom |
| Iiris | Automaattinen / manuaalinen |
| Kulma Näkökenttä | 2.9 & # 176; (t) -55,4 & # 176; (W) |
| fokus | Automaattinen / manuaalinen / Push |
| Min. valaistus | 0.5Lux / 0.095lux |
| Valkotasapaino | Automaattinen / manuaalinen |
| S / N-suhde | & # 8805; 50 dB |
| elektroninen suljin | 1-1 / 10000s |
| Digitaalinen kohinanvaimennus | 2D / 3D |
| Taustavalon kompensointi | On / Off |
| esiasetus | 255 |
| Pan / Tilt Kiertokulma | Pan & # 177; 170 & # 176;, Til -30 & # 176; ~ + 90 & # 176; |
| Pan / Tilt Speed | 0,1-180 & # 176; (Pan), 0,1-120 & # 176; (Tilt) |
| ohjausriviliitin | RS-232C / RS-422 |
| Control Protocol | VISCA, PELCO-P / D |
| Videoulostulo | SDI, YPbPr DVI-I, HDMI, CVBS |
| käyttölämpötila | -10 & # 186; C ~ + 50 & # 186; C |
| teho | DC12V |
| Tehon kulutus | 12W |
| Paino | 2.5kg |
| verkko parametri | |
| Network Video Coding | MJPEG, H.264, High Profile |
| koodausstandardi | 1080P (1920 * 1080) enintään 30 kehystä / s, 720P (1280 * 720) enintään 30 kehystä / s, D1 (720 * 576) korkeintaan 25 kehystä / s |
| Verkkoprotokolla | L2TP, IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, QoS, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, SNMP, SIP, GB / T28181, ONVIF |
| Audio Stream | AAC-LC boardband audiokoodauksen, korkea äänenlaatu. |
| Network Interface | Bulti-in RJ45 Internet, tukea 10 M / 100 M internettietojen |
Palvelumme:
1, Kahden vuoden takuu
2, OEM-ja ODM-palvelut (kieli, logo, pakkaukset yms saatavilla)
3, nopea toimitus (3-10 päivän kuluttua maksu vastaanotettu)
4, TT / Paypal hyväksyttävä
Tenveo Video Technology Co, Ltd on perustettu vuonna 2001, ammatillisen valmistajan videoneuvottelu kamera, CE, FCC, ISO9001: 2008 todistuksia. Sitoudumme toimittamaan hi-tech, korkea laatu ja humanisoidut videoneuvottelut ratkaisuja. OEM-ja ODM on käytettävissä.
Hope tehdä yhteistyötä kanssanne!
Ottaa yhteyttä:
Sähköposti: sales02@tenveo.com
Sähköposti: sales02@tenveo.com
Facebook: Xiaoling Ning
Twitter: Kerry Ning
Skype: +8618677780472
Mitä sovellusta: 86-18677780472
Me chat: 18677780472
QQ: 936923808
Trade: cn1520308805nqcx



